Firma » Biznes

Samodzielne prowadzenie programu lojalnościowego

Samodzielne prowadzenie programu lojalnościowego
Zobacz więcej zdjęć »
Samodzielne prowadzenie programu lojalnościowego przez klienta w końcu stało się możliwe. Wszystko dzięki aplikacji stworzonej przez spółkę Web Points Trade dzięki środkom z funduszy europejskich w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Aplikacje WPT to oprogramowanie wspierające samodzielne prowadzenie programu lojalnościowego przez nabywcę licencji (klienta). Oprócz ewidentnej korzyści ekonomicznej (licencja nie jest droga), oprogramowanie to dodatkowo nasycone jest innowacyjnymi cechami, umożliwiającymi uzyskanie przewagi konkurencyjnej przez zastosowanie niespotykanego na rynku rozwiązania – przypisania salda punktów lojalnościowych lub prawa do rabatu dla numeru telefonu komórkowego.

Dzięki możliwości emitowania oraz zarządzania punktami lojalnościowymi i rabatami, mikro, mali i średni przedsiębiorcy dostają zaawansowane technologicznie innowacyjne narzędzie marketingowe. W Polsce nie jest dostępny produkt do emitowania punktów lojalnościowych który pozwala w krótkim czasie otworzyć własny system dla swoich klientów, jednocześnie upraszczając udzielanie rabatów czy zbieranie punktów po przez usunięcie z obiegu nieporęcznych kart czy kodów.

Nasze oprogramowanie obejmuje:

  • generowanie programów lojalnościowych,
  • zarządzanie programami lojalnościowymi,
  • obsługa klientów,
  • kontakt z klientami,
  • statystyki, raporty oraz wykresy

Zachęcamy do sprawdzenia aplikacji pod adresem www.webpointstrade.pl.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

webpointstrade

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »