Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Samodzielnie planowane wakacje – szansa na przygodę życia

Wraz z rozwojem internetowych platform pośredniczących w rezerwacji hoteli i zakupie biletów, wyjazdy planowane od początku do końca cieszą się coraz większym zainteresowaniem podróżników.

Jak wynika z danych udostępnionych przez portal Expressbooking.com, turyści coraz częściej dostrzegają potencjał drzemiący w internetowych serwisach i tym samym sięgają po korzyści wynikające z urlopu skrojonego na miarę.

Podstawową zaletą samodzielnego planowania podróży jest swoboda w wyborze miejsca zamieszkania. Podróżnik nie jest ograniczony do najsłynniejszych kurortów i krajów. Może wybrać z dużo szerszej gamy hoteli, także tych położonych w dziewiczych, mało popularnych terenach, które nie są zatłoczone przez turystów. Dodatkową korzyścią, płynącą z rezerwowania hotelu na własną rękę, jest możliwość zaplanowania swoistego tournée po odwiedzanym kraju, co zwiększa doznania wynoszone z wyjazdu, a także poszerza zbiór atrakcji możliwych do odwiedzenia.

Internetowe portale mają znaczny udział we wzrastającej popularności samodzielnie planowanych wyjazdów, gdyż projektujący swoje wojaże podróżnik, ma w zasięgu ręki olbrzymią bazę hoteli i połączeń komunikacyjnych, na które z łatwością może zarezerwować bilety – mówi Joanna Kuźmicka z Expressbooking.com. Najważniejsze jest, że nasi Klienci mogą zaplanować swoją osobistą przygodę w najdalszych zakątkach globu bez wychodzenia z domu – dodaje Joanna Kuźmicka.

Samodzielne planowanie wyjazdu posiada jeszcze jedną bardzo ważną cechę – całkowita kontrola nad wszystkimi elementami wycieczki, pozwala zaplanować wymarzoną podróż o indywidualnym charakterze. Osoby zainteresowane konkretnym aspektem kultury kraju, do którego planują się wybrać, mogą zaprojektować wyjazd pod kątem swoich zainteresowań. Nie tracą w ten sposób czasu na rozrywki nieciekawe i będą mogli w końcu przeżyć prawdziwą przygodę, którą zapamiętają do końca życia. Planowane urlopu na własną rękę ma jeszcze jedną, niezwykle ważną zaletę – termin wyjazdu można zaplanować w najbardziej odpowiednim dla siebie czasie.

Swój wymarzony urlop zaplanować można na: www.expressbooking.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Sebastian Bazylak

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »