Dom » Budownictwo

SANPLAST już od 35 lat inspiruje do tworzenia pięknych łazienek

SANPLAST już od 35 lat inspiruje do tworzenia pięknych łazienek
Zobacz więcej zdjęć »
Wanny, kabiny prysznicowe, brodziki, umywalki – firma SANPLAST już od 35 lat inspiruje do tworzenia pięknych i funkcjonalnych łazienek.

Wysoka estetyka wykonania, komfort użytkowania produktów i kreatywne rozwiązania sprawiają, że łazienki SANPLAST to nie tylko funkcjonalne, nowoczesne wnętrza, ale też prawdziwie „czysta przyjemność”.

SANPLAST tworzy łazienki tysięcy Polaków już od 35 lat. Te 35 lat to dla firmy okres wzrostu, innowacji, znajdowania nowych rozwiązań i odpowiadania na pojawiające się potrzeby Klientów. Twórcy marki SANPLAST nie boją się odważnego patrzenia w przyszłość i wzbudzania potrzeb w odbiorcach, które zaspokajają swoimi produktami. Tak było w 1991 roku, kiedy jako pierwszy polski producent SANPLAST wprowadził na rynek kabinę prysznicową. Przez lata firma proponowała nowości oraz ciekawe rozwiązania, dzięki czemu może obecnie nazwać się liderem na rynku krajowym i znaczącym graczem w branży w Europie. Dzięki wsłuchiwaniu się w potrzeby Klientów na każdym etapie tworzenia produktów, SANPLAST SA dostarcza niezawodne i bogate wyposażenie salonów kąpielowych.

Aktualna oferta SANPLAST to praktyczne propozycje do każdej łazienek, które sprawdzą się w rozmaitych wnętrzach – niewielkich  i przestronnych, innowacyjnych i tradycyjnych, skromnych i urządzonych z przepychem. Wszystko to dzięki tworzeniu rozwiązań, które zapewniają bardzo dużą swobodę aranżacyjną. Przy udoskonalaniu produktów i wprowadzaniu ich do katalogów, firma szczególnie dba o bezpieczeństwo i wysoką jakość poszczególnych elementów, aby dostarczyć odbiorcom maksymalną satysfakcję z przebywania we wnętrzach wyposażonym w produkty firmy.

W łazience spędzamy czas codziennie, także relaksując się po stresujących dniach wypełnionych ciężką pracą. Wyzwaniem jest takie jej urządzenie, żeby nie tylko spełniała wszystkie niezbędne funkcje, ale aby poszczególne elementy tworzyły spójną całość sprzyjającą relaksowi i odprężeniu. Takich kompleksowych rozwiązań dostarcza firma SANPLAST, za sprawą produktów tworzących wymarzone wnętrze, zarówno piękne, jak i funkcjonalne. SANPLAST inspiruje zarówno wszystkich tych, którzy marzą o klasycznie pięknej łazience, jak i tych poszukujących nowoczesnych, minimalistycznych rozwiązań. Produkty firmy SANPLAST projektowane są w taki sposób, aby można było łączyć je ze sobą w ramach różnych serii. Szeroka paleta brodzików, wanien, kabin prysznicowych i akcesoriów to nieograniczone możliwości aranżacyjne i opcja stworzenia wyjątkowej łazienki dopasowanej do rozmaitych potrzeb i stylu życia. Dzięki produktom firmy SANPLAST urządzanie łazienki staje się proste, wygodne i intuicyjne.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »