Dom » Wnętrza

SANPLAST SA inspiruje - wykorzystaj potencjał wnęki w Twojej łazience!

SANPLAST SA inspiruje - wykorzystaj potencjał wnęki w Twojej łazience!
Zobacz więcej zdjęć »
Aranżacja łazienki o nietypowych wymiarach może w pierwszej chwili zdemotywować i skutecznie odstraszyć. Nie warto jednak rezygnować z wnęki, jeśli ją posiadamy, wręcz przeciwnie, wykorzystajmy drzemiący w niej potencjał. To bowiem świetny patent na małe łazienki. Przekonaj się!

Przekonaj się do wnęki nie pożałujesz

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Wnęki w łazienkach stają się coraz bardziej popularne. Dzieje się tak głównie ze względu na praktyczny charakter wykorzystania każdego centymetra sześciennego przestrzeni. W małych łazienkach ta kwestia może okazać się naprawdę kluczowa! Dodatkowym powodem, dla którego warto kreatywnie podejść do tematu wnęki jest dostosowanie jej pod własne upodobania, a nawet zwiększenie nadto początkowych planów co do jej wyposażenia. Okazuje się bowiem, że choć pierwotnie zakładaliśmy, że w łazience zmieści się tylko wanna o ergonomicznych rozmiarach, nagle, gdy uwzględnimy odpowiednie wykorzystanie również wnęki może się okazać, że zyskamy kolejną przestrzeń do zażywania kąpieli,  jeszcze bardziej nowoczesną i wpisującą się w trendy, kabinę prysznicową.

 

Wnęka w łazience idealne miejsce do kąpieli pod prysznicem

 

Wnęka może spełniać rolę kabiny prysznicowej, modnej i nowoczesnej w całej swej okazałości. Wystarczy tak naprawdę zamontować do niej tylko brodzik, drzwi oraz baterię, aby otrzymać w pełni wyposażone i niczym nie odchodzące standardem od powszechnych kabin, kolejne miejsce do wzięcia prysznica. Wnęka z wyposażeniem prysznicowym pozwala na więcej fantazji przy jej projektowaniu - nie ogranicza nas już wielkość brodzika, czy kształt kabiny. Wszystko zależy od wymiarów wnęki, brodzik bowiem można w łatwy sposób dostosować do powierzchni, na której ma się znajdować. Tak zaaranżowana wnęka jest nowoczesną, oraz często tańszą opcją, niż wszystkie elementy, które miałyby się składać na standardową kabinę prysznicową. Łączy w sobie zatem nie tylko design i estetykę, ale również cenę w stosunku do jakości. Pamiętajmy również, że we wnęce możemy także zabudować wannę. Dzięki takiemu rozwiązaniu będzie ona zasłonięta z trzech stron, a my zyskamy na prywatności, przytulności, komforcie i relaksie. Czego chcieć więcej?

 

Łazienkowy atut, który doceni każdy

 

Warto spojrzeć na wnękę w łazience jako jej ogromną zaletę, pomagającą nadać tej przestrzeni oryginalnego charakteru. Decydując się na wykorzystanie wnęki, nie tylko oszczędzamy miejsce, wyposażając każdy metr sześcienny powierzchni, ale nadajemy jej niepowtarzalnego stylu. „Na rynku dostępnych jest wiele modeli drzwi prysznicowych, które dedykowane są właśnie wnękom.
W SANPLAST SA Klienci mogą wybierać spośród produktów 9 linii: Basic, Free Line II, Freezone, Prestige III, Classic, Space Line, Altus, Free Line i TX. Wszystko uzależnione jest od preferencji oraz zasobności portfela. Są to rozwiązania, które doskonale sprawdzą się w łazienkach zarówno tych klasycznych – jak i tych bardziej nowoczesnych.”- podkreśla Robert Rachowski – Product Manager SANPLAST SA.
Taka niepozorna wnęka może okazać się największym atutem Twojej łazienki, która znajdzie wielu amatorów. Z pewnością każdy doceni ergonomiczne rozwiązanie, w gustownym stylu.  



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »