Dom » Wnętrza

SANPLAST SA – Łazienka, to miejsce w którym mamy czuć się dobrze!

SANPLAST SA  –  Łazienka, to miejsce w którym mamy czuć się dobrze!
Zobacz więcej zdjęć »
SANPLAST SA – Łazienka, to miejsce w którym mamy czuć się dobrze!

Łazienka zajmuje szczególne miejsce w naszych domach i mieszkaniach. Dlatego też przy jej projektowaniu powinniśmy postępować zgodnie z naszymi upodobaniami, które niekoniecznie musza być zgodne z najnowszymi trendami. W końcu jest to przestrzeń prywatna, w której  powinniśmy czuć się swobodnie.

Stworzenie idealnej, przytulnej, komfortowej przestrzeni łazienkowej jest priorytetem. Abyśmy mogli się czuć w niej komfortowo niezbędna jest harmonijna aranżacja. Dzięki temu każda chwila spędzona w tym wnętrzu będzie czystą przyjemnością.

W łazience spędzamy sporo czasu. Dlatego warto  zainwestować w jej dobre wyposażenie, pamiętając o tym, aby intuicyjne oraz łatwe było również jej użytkowanie. Rynek pełen jest produktów, które pomogą w aranżacji naszego wymarzonego wnętrza. Podstawą każdej, nawet najmniejszej łazienki, będzie odpowiednio dobrane wyposażenie. Kabina prysznicowa, wanna będą stanowić o jej wyglądzie i funkcjonalności na wiele lat. Przemyślane aranżacje łazienek, pozwolą nam urządzić zarówno salon kąpielowy jak i łazienkę o niewielkich rozmiarach.

 

SANPLAST SA  podpowiada, które produkty, były najczęściej wybierane przez Klientów w 2021 roku:

„W tym roku nasi Klienci przede wszystkim stawiali na kabiny prysznicowe oraz brodziki zabudowane. Wśród kabin wyróżnić należy kabiny serii TX5- kabiny narożne, kwadratowe i prostokątne oraz półokrągłe. Szczególne miejsce znalazły także rozwiązania bezbarierowe czyli kabiny serii Freezone, czy też drzwi D2/ALTIIa. Są to rozwiązania uniwersalne, które świetnie sprawdzą się w łazienkach w różnych stylach. Wśród brodzików największym powodzeniem cieszyły się te serii Free Line jak i Prestige. ” – podkreśla Małgorzata Hulisz Kierownik Marketingu SANPLAST SA.

 

Każda łazienka może być piękna, zgodna z naszymi upodobaniami, a przy tym funkcjonalna. Projektując lub remontując  to pomieszczenie pamiętajmy, że jest to inwestycja na lata i to jakie pomieszczenie stworzymy będzie nam towarzyszyć przez długi okres czasu. Dlatego warto dobrze przemyśleć wszystkie znajdujące się w niej elementy.

 

„Trendy wnętrzarskie zmieniają się, ale to od nas zależy ostateczny wygląd pomieszczenia kąpielowego. To swoimi upodobaniami kierujmy się przy ostatecznym wyborze produktów. W końcu nie wszystko co modne, musi wpisywać się w nasze gusta.” – dodaje Małgorzata Hulisz.

 

Więcej na: www.sanplast.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »