Firma » Finanse

Sanplast zaprezentował nową stronę internetową

Sanplast zaprezentował nową stronę internetową
Zobacz więcej zdjęć »
Nowoczesna, intuicyjna i mobilna – taka jest nowa strona internetowa firmy Sanplast, która dziś miała swoją premierę. Klienci z łatwością znajdą w serwisie nie tylko wszystkie produkty i inspiracje dotyczące urządzania łazienki, ale także sklep internetowy z częściami zamiennymi.

Nowy serwis internetowy to doskonały sposób na zapoznanie się z pełną ofertą firmy Sanplast. W łatwy sposób można porównać miedzy sobą parametry i specyfikację poszczególnych artykułów, a następnie wybrać te najbardziej dostosowane do potrzeb, gustu i wymiarów łazienki. Nowoczesne kabiny prysznicowe, łatwe do utrzymania w czystości brodziki, wygodne wanny, geometryczne umywalki i różnorodne akcesoria – to wszystko bez trudu można znaleźć na nowej, prostej w obsłudze stronie.

Innowacyjna witryna pozwala bez wychodzenia z domu zapoznać się z pełnym asortymentem firmy, jest też doskonałą bazą wiedzy dla osób poszukujących najlepszych rozwiązań do swojej łazienki. Oprócz szczegółowych informacji na temat wszystkich produktów Sanplast, strona zawiera bogatą część blogową, w której klienci znajdą zarówno nowości produktowe, jak również porady i inspiracje dotyczące wykorzystania artykułów Sanplast w swojej łazience. Nowy serwis Sanplast obejmuje także sklep internetowy z częściami zamiennymi i produktami wyprzedażowymi, w którym klienci mogą kupić je bezpośrednio od producenta.

Design strony utrzymano w jasnej tonacji, a nawigacja po poszczególnych strefach witryny jest intuicyjna. Z każdego miejsca strony będzie można bez problemu przejść do interesujących klienta działów, aby wczytać się w porady specjalistów dotyczące urządzania łazienki, posiłkować bazą wiedzy podczas remontu czy skorzystać z atrakcyjnych wyprzedaży w sklepie online.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Piarowieczkrwiikosci

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »