Technologie » Komputery

SANYO:PLC XW65 Lekki,poręczny i niezwykle jasny,nowy,ultrakompaktowy projektor dla biznesu i oświaty

SANYO:PLC XW65 Lekki,poręczny i niezwykle jasny,nowy,ultrakompaktowy projektor dla biznesu i oświaty
Zobacz więcej zdjęć »
Firma SANYO wprowadza na rynek kolejne produkty,zwiększające elastyczność i wygodę użytkowników biznesowych i korzystających z nich placówek oświatowych. Przy wadze zaledwie 1,6 kg i wymiarach 265x74x189 mm,nowy model PLC-XW65 to najmniejszy i najlżejszy na świecie projektor LCD o rozdzielczości XGA

Łączy on wysoką funkcjonalność z niezwykłą przenośnością. Projektor - PLC XW65 zajmuje powierzchnię mniejszą od kartki A4, jest przy tym niezwykle poręczny w transporcie i doskonale nadaje się do wymagających wysokiej przenośności zastosowań w szkołach i na uczelniach wyższych. Jest to też wymarzony sprzęt dla podróżujących pracowników handlowych.

Mimo niewielkich rozmiarów, PLC-XW65 oferuje bogactwo funkcji, dzięki którym pozwala prowadzić udane prezentacje nawet w niekorzystnych warunkach oświetleniowych – dzięki jasności projekcji 2500 ANSI lumenów. Obsługa rozdzielczości XGA (1024 x 768 pikseli) i zgodności z sygnałami komputerowymi do U-XGA włącznie daje pewność, że wszystkie szczegóły prezentacji zostaną precyzyjnie oddane na perfekcyjnie ostrym obrazie.

PLC-XW65 daje się też zaskakująco szybko uruchamiać. Dzięki funkcji szybkiego startu, można zaczynać prezentację w mniej niż minutę od momentu podłączenia urządzenia do gniazdka. Bez szkody dla projektora można go też odłączyć od zasilania bezpośrednio po jej zakończeniu, nie czekając na pełne schłodzenie lampy. Model ten daje również dużą dowolność w zakresie miejsca jego instalacji. Funkcja korekty pionowego zniekształcenia trapezowego automatycznie koryguje je w zakresie +/- 20 stopni. Projektor charakteryzuje się współczynnikiem projekcji między 1,33 a 1,62 : 1, czyli takim samym, jaki uzyskują urządzenia wyposażone w obiektyw szerokokątny z zoomem 1,2 x. W ten sposób nawet w niewielkim pomieszczeniu pozytywnie zaskakuje dużą przekątną obrazu. Właściciel modelu PLC-XW65 nie musi przy tym pilnować się, by nie spuścić go ani na chwilę z oka. Funkcja blokady kodem PIN pozwala ograniczyć korzystanie z projektora tylko do upoważnionych osób.

Poza innymi zaletami, ten miniaturowy projektor jest też wysoce ekonomiczny w eksploatacji. Duża żywotność żarówki (3500 godzin działania w trybie oszczędnym lub 2000 godzin normalnej pracy) pozwala przed długi czas nie martwić się potrzebą jej wymiany. Źródłem oszczędności jest także niskie zużycie energii: pracując w trybie normalnym, urządzenie pobiera jedynie 225 W, a wybór trybu oszczędnego zmniejsza zużycie energii do 185 W; gdy zaś projektor nie jest używany i znajduje się w trybie gotowości, pobiera moc zaledwie 3,8 W. Tak dobre osiągi czynią go bardzo przyjaznym dla środowiska.

W cenie projektora producent załącza do zestawu również torbę, pilot na podczerwień (z bateriami), instrukcję obsługi, przewód zasilający, 15-stykowy kabel D-Sub i osłonę obiektywu. Model PLC-XW65 pojawi się w specjalistycznych sklepach na początku listopada i będzie kosztować 2.499 PLN (sugerowana cena detaliczna netto).

Firma SANYO zadbała o zapewnienie jego nabywcom najwyższego poziomu niezawodności, przyznając trzy lata gwarancji na projektor i rok na lampę.

 

 Zdjęcia dużej rozdzielczości są na stronie: http://www.sanyo.de/press/press_images2.asp?lg=D&n1=2&n2=2&Images=Projektoren

Dane techniczne: http://www.sanyo.de/produkte_daten/projektoren/datasheet/SANYO_PLC_XW65_e_E.pdf

 

Informacje o SANYO Fisher Sales (Europe) GmbH:Firma SANYO Fisher Sales (Europe) GmbH została założona w 1977 r. z siedzibą w Monachium w Niemczech. Jest to spółka zależna koncernu SANYO Electric Co. Ltd. Jako centrala handlowa, firma zajmuje się obecnie koordynacją wszelkich działań handlowych i marketingowych na terenie Europy, z wyłączeniem Hiszpanii i Wielkiej Brytanii, w zakresie takich linii produktowych jak projektory, monitory LCD, elektronika konsumencka, obrazowanie cyfrowe, telefony komórkowe i systemy bezpieczeństwa.SANYO jest jednym z największych producentów projektorów na świecie. Produkty tej marki wyróżniają się innowacyjnością, doskonałą jakością i wszechstronnością zastosowań. Kompletna linia produktowa obejmuje modele do kina domowego, projektory biznesowe i do zastosowań edukacyjnych, aż po profesjonalne urządzenia na potrzeby imprez masowych i kina domowego.  Uzupełnieniem tej rozbudowanej rodziny są monitory LCD.  

Informacje o SANYO Electric Co., Ltd. www.sanyo.comSANYO Electric Co., Ltd. dąży do tego, aby stać się „dostawcą zaawansowanych rozwiązań środowiskowych i energetycznych”. Działalność SANYO obejmuje szeroki zakres produktów konsumenckich i komercyjnych, takich jak wyposażenie dla firm, akumulatory, urządzenia audio-wideo, IT i komunikacyjne, urządzenia domowe i elektroniczne oraz inne. Kierując się wizją wyrażoną w haśle „Think GAIA”, SANYO pragnie oferować najnowocześniejsze rozwiązania sprzyjające zrównoważonemu rozwojowi, łącząc ze sobą licne oryginalne technologie.

www.sanyo-polska.pl

 Obsługa public relations malgorzata.blachnio@indalo.pl mobile (+48) 509 047 721Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Indalo PR
http://www.indalo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »