Firma » Biznes

Sarni Stok z hipermarketem Carrefour w nowej odsłonie

Sarni Stok z hipermarketem Carrefour w nowej odsłonie
Zobacz więcej zdjęć »
Carrefour Polska oddaje do użytku klientów Centrum Handlowego Sarni Stok w Bielsku Białej hipermarket przygotowany według nowej koncepcji organizacji sklepów wielkopowierzchniowych.

Estetyczna aranżacja działów, poszerzenie oferty produktowej, nowa kolorystyka oraz czytelna komunikacja cen i asortymentu to główne elementy wprowadzonych zmian. 

Choć cena pozostaje kryterium decydującym dla większości Polaków, to klienci coraz częściej przywiązują wagę do ogólnej atmosfery robienia zakupów. Liczy się wygląd sklepu, jakość obsługi, różnorodność asortymentu, czystość i oznaczenie działów. Wcześniej sale sprzedażowe oceniano głównie w kategoriach „funkcjonalności” i „komfortu”. Odpowiedni poziom estetyczny jest dzisiaj co najmniej tak samo ważny.

Przez ostatnie tygodnie w Carrefour w Sarnim Stoku trwały intensywne prace rewitalizacyjne. Zmianie uległa aranżacja działów, kolorystyka i część wyposażenia sklepu. Powierzchnia sprzedaży hipermarketu została zmodernizowana, co pozwala na rozszerzenie oferty i uzupełnienie o dodatkowy asortyment. Został on zaaranżowany i pogrupowany tak, aby klienci mogli szybko, sprawnie i w przyjemnej atmosferze dokonać zakupów.

Nowe oblicze sklepu Carrefour w bielskim centrum handlowym to przestrzenne, kolorowe wnętrza, czytelna komunikacja cen oraz promocji, podświetlone stonowanym światłem wybrane stoiska i artykuły, a także atmosfera nowoczesności i komfortu.

Dzięki wprowadzonym zmianom, Centrum Handlowe Sarni Stok zaprosić może na zakupy do jednego z najnowocześniejszych hipermarketów Carrefour w Polsce. Jednocześnie trwają prace związane z renowacją i rozbudową samego centrum. Nowy wygląd i charakter zyskają wnętrza elewacja, odmieni się również strefa z punktami gastronomicznymi. Finał przeprowadzanych  Sarnim Stoku procesów nastąpi w listopadzie – mówi Krzysztof Bocianowski, Head of Asset Management CBRE Global Investors w Polsce.

Istniejące od 2001 roku Centrum Handlowe Sarni Stok oferuje obecnie 30 tys. m2 powierzchni  ponad 60 sklepów oraz punktów usługowych. W ramach rozpoczętej w czerwcu br. przebudowy powierzchnia ta zwiększy się do 33 tys. m2. Za proces rozbudowy oraz remodelling Centrum Handlowego Sarni Stok odpowiada firma Acteeum Central Europe. Za proces rekomercjalizacji obiektu odpowiada firma DTZ, która jest również zarządcą nieruchomości.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ImagoPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »