Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Scandinavian Clinic już w Krakowie

Scandinavian Clinic już w Krakowie
Zobacz więcej zdjęć »
W centrum Krakowa została otwarta klinika stomatologiczna o skandynawskich standardach. To nowość na polskim rynku usług dentystycznych.

Jak twierdzą właściciele, placówka powstała z przekonania, że stomatologia to nie tylko zabiegi dentystyczne, ale również oparta na wzajemnym zaufaniu i uczciwości.

- Wzorując się na skandynawskich standardach opieki zdrowotnej stworzyliśmy klinikę, w której panuje atmosfera zrozumienia potrzeb i akceptacji oczekiwań pacjenta – mówi Artur Drzystek, prezes zarządu Scandinavian Clinic.

Co oznacza skandynawska jakość w Krakowie? Właściciele tłumaczą, że dla nich to przede wszystkim edukacja pacjenta oraz staranność i precyzja, gwarantujące najwyższą jakość opieki. Aby te wszystkie warunki zostały spełnione w klinice zadbano o nowoczesny sprzęt, który pozwoli na zaawansowane techniki leczenia oraz zespół złożony z wykwalifikowanych specjalistów. Nie zapomniano również o charakterze wnętrz, które zostały utrzymane w skandynawskim klimacie.

- Umiejętność słuchania i zrozumienia dla potrzeb pacjenta, a przy tym zaangażowanie, precyzja i troska o najdrobniejszy szczegół wizyty to są standardy skandynawskiego leczenia, którym z pewnością nie tak łatwo dorównać. Jesteśmy jednak przekonani, że sprawny i rozbudowany system opieki medycznej, jaki funkcjonuje w Skandynawii, można z powodzeniem przenieść do Polski. Uważamy, że światowy standard usług w rozsądnej cenie powinien być dostępny dla każdego – dodaje Frode Bohan z Norwegii, współwłaściciel kliniki.

Właściciele i pracownicy kliniki stworzyli wspólnie manifest miejsca w klimacie skandynawskiego hygge, czyli popularnego w ostatnim czasie określenia oznaczającego poczucie komfortu, równowagi i bezpieczeństwa. Pacjenci są zapewniani o leczeniu bez bólu, zaangażowaniu specjalistów i komfortowej atmosferze.

-  Dokładamy najwyższych starań, by nie zatracić skandynawskiego ducha, który przyświecał powstaniu naszej kliniki i znajduje odzwierciedlenie w naszym sposobie pracy. Dla nas najważniejsi są pacjenci. Chcemy, aby otrzymywali nie tylko rzetelne informacje i kompleksową pomoc, ale także poczucie bezpieczeństwa i zaufania – wyjaśnia Maciej Lepszy, dyrektor medyczny Scandinavian Clinic.

Scandinavian Clinic mieści się przy placu Szczepańskim 3, tuż obok kultowych krakowskich kawiarni – Bomby, Charlotte, Betel Klub oraz Bunkra Sztuki. Klinika zapewnia pełen wachlarz usług stomatologicznych od higieny, przez ortodoncję po protetykę i implantologię. Placówka nie współpracuje z NFZ, jednak wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów - daje możliwość skorzystania z tzw. MediRat. Scandinavian Clinic jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20 oraz w soboty do godz. 14.
 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Cloud9

Komentarze (2)

  • avatar
    ~Dellka 2018-03-29 09:46:23

    Faktycznie świetne miejsce, naprawdę nie czujesz, że jesteś u dentysty. Nie wiedziałam, że mamy coś takiego w samym centrum. Leczenie na wysokim poziomie, bardzo dokładnie, profesjonalnie, polecam dra Galę - lekarz z powołaniem :)

  • avatar
    ~lube 2018-03-16 12:38:08

    Trzeba by zadbać o zęby ale do pierwszego jeszcze tyle czasu www.vivus.pl


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


mms chloryn sodu
Gdy szukasz dobrego środka dla wsparcia organizmu, rozwiązaniem może okazać się MMS chloryn sodu. Jest on obecnie bardzo popularny, dlatego warto go wypróbować.
e-natura.pl

Kalendarium

Za 1 dzień:
Maskotka z filcu - warsztaty, 22.09, godz. 12:00, Empik Bonarka, Kraków,
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 102360 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )