Gospodarka » Przemysł

Schneider Electric jedną z najbardziej podziwianych firm na świecie w 2019 roku

Już drugi rok z rzędu Schneider Electric zajmuje piąte miejsce w sektorze elektroniki. Ostatnie wyróżnienie odzwierciedla zaangażowanie Schneider Electric w rozwój innowacji, zrównoważonego rozwoju i wyznaczania wartościowych celów współpracownikom.

Schneider Electric,  według listy opublikowanej w 2019 roku przez magazyn Fortune należy do grona Najbardziej Podziwianych Firm Świata. W tym roku firma zajmuje piąte miejsce w segmencie branży elektronicznej, utrzymując swoją silną pozycję od 2018 roku. Osiągnięcie odzwierciedla rosnącą reputację firmy jako lidera swojej branży, realizującego innowacyjne projekty z silnym naciskiem na zrównoważony rozwój i integrację.

Coroczny ranking Najbardziej Podziwianych Firmy Świata opiera się na badaniu amerykańskich i globalnych firm z listy Fortune 500, które odnotowują najwyższe przychody w swoich branżach. W celu zidentyfikowania najlepszych z 52 branż, 3750 zarządzających, dyrektorów i analityków w tych branżach zostało poproszonych o ocenę firm według dziewięciu kryteriów: innowacji, zarządzania ludźmi, wykorzystania zasobów korporacyjnych, odpowiedzialności społecznej, jakości zarządzania, stabilności finansowej, długoterminowej wartość inwestycji, jakości produktów i usług oraz globalnej konkurencyjności. Schneider Electric został wysoko oceniony w zarządzaniu ludźmi, zajmując trzecie miejsce w branży elektronicznej.

- Cieszymy się, że znaleźliśmy się w tym znamiennym gronie. Naszym nadrzędnym priorytetem jest wspólny cel, który nas motywuje – chcemy dostarczyć energię i wydajność, aby umożliwić funkcjonowanie, postęp i zrównoważony rozwój. Jako globalna organizacja wierzymy w innowacje, które mają pozytywny wpływ na naszą planetę, w równe szanse i motywowanie naszych współpracowników w celu wykorzystania ich potencjał – mówi Olivier Blum, dyrektor generalny HR w firmie Schneider Electric.

Schneider Electric regularnie pojawia się w rankingach branżowych promujących zrównoważony rozwój i równouprawnienie. Firma została uwzględniona w Indeksie Równości Płci Bloomberg z 2019 roku, który dostarczył unikalny barometr równości płci we wszystkich globalnych sektorach. W tym samym roku otrzymał również nagrodę Catalyst Award, która wyróżnia firmy za ich śmiałe i przyszłościowe inicjatywy wspierające tworzenie bezpiecznych miejsc pracy, w których każdy może się rozwijać. Wyróżnienie  wzmacnia silne zaangażowanie firmy w tworzenie kultury sprzyjającej równouprawnieniu i długotrwałym działaniom na rzecz promowania zrównoważonego rozwoju.

 

O Schneider Electric

Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle. Firma obsługuje klientów w ponad 100 krajach, będąc wiodącym dostawcą w obszarze rozdziału energii średniego i niskiego napięcia, zasilania gwarantowanego oraz automatyki. Dostarcza produkty oraz zintegrowane i efektywne rozwiązania, obejmujące systemy zasilania, sterowania oraz oprogramowanie.

Schneider Electric współpracuje z szeroką społecznością Partnerów, Integratorów oraz Deweloperów w oparciu o swoją otwartą platformę technologiczną, dostarczając sterowanie w czasie rzeczywistym i efektywność operacyjną. Wierzymy, że Schneider Electric to wspaniała firma dzięki wspaniałym ludziom i partnerom, którzy ją tworzą. Nasze zaangażowanie w innowacyjność, różnorodność oraz zrównoważony rozwój zapewnia niezawodny dostęp do energii każdemu, w każdym miejscu i w każdym momencie naszego życia. Nazywamy to Life Is On.

www.se.com/plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AZ_2018

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »