Gospodarka » Żywność
Sebastian Olma dołącza do kampanii „Cisowianka. Gotujmy zdrowo – mniej soli”
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Już od maja 2014roku Cisowianka za pomocą swojej akcji „Gotujmy zdrowo – mniej soli” namawia Polaków do zmiany sposobu gotowania na zdrowszy i udowadnia, że bez soli jedzenie może być bardzo smaczne. Do grona ambasadorów akcji należą tak uznani szefowie kuchni jak Ewa Olejniczak, Joseph Seeletso czy Paweł Kibart.
Teraz eksperckie grono akcji „Gotujmy zdrowo – mniej soli” powiększyło się o popularnego i bardzo lubianego Sebastaina Olmę – zwycięzcę polskiej edycji Top Chef i szefa kuchni restauracji Kafe Zielony Niedźwiedź. Podzieli się on z osobami poszukującymi inspiracji w gotowaniu swoimi pomysłami na pyszne dania bez soli a także poprowadzi warsztaty dla zwycięzców konkursu „Gotujmy zdrowo”
Nadesłał:
Polskie Zdroje
|

Nowy rozdział w Twojej łazience. MOVA Aero C na czele oficjalnego debiutu rynkowego wraz z modelami
Z dala od wielkomiejskiego zgiełku, czyli dlaczego warto zamieszkać na Białołęce?
Brud nie ukryje się nigdzie. Ultrasmukły Dreame T12 Pro do suchych i mokrych zabrudzeń
Przyjemny dom bez uciążliwego upału? Poznaj przepis na chłodne wnętrza latem!
Monterzy w centrum uwagi. WIŚNIOWSKI partnerem tytularnym Monter Show 2026
Komentarze (0)