Dom » Wnętrza

SEBO: Odkurzacze dla alergików w nowej odsłonie!

SEBO: Odkurzacze dla alergików w nowej odsłonie!
Zobacz więcej zdjęć »
W Polsce już kilkanaście milionów ludzi zmaga się z alergiami. Część z nich cierpi z powodu alergenów wziewnych. Wiąże się to z wieloma obowiązkami, jednak fundamentalne jest dbanie o czystość miejsca, w których alergicy przebywają. Tutaj z pomocą przychodzą odkurzacze, klasy premium, marki SEBO.

Najwyższa klasa filtracji zastosowana w urządzeniach SEBO gwarantuje, że oczyszczają one nie tylko podłogi i inne powierzchnie, ale także powietrze. Jednym z odkurzaczy tej marki jest pionowy Felix 1 Premium. Na polski rynek trafiły właśnie najnowsze wzory proponowane przez niemieckiego producenta.

 System filtracji klasy S zastosowany w odkurzaczach SEBO (Anti Allergy Hospital Grade S-Class Filtration) oznacza, że filtr zatrzymuje co najmniej 99,9 % cząstek wielkości 0,3 mikrona i większych. To ważna wiadomość dla alergików i osób cierpiących na astmę, ponieważ bakterie, pyłki uczulających roślin czy roztocza są po prostu większe niż 1 mikron. Testy "British Allergy Foundation" wykazały, że skuteczność systemu opatentowanego przez firmę SEBO dla cząstek wielkości 1 mikrona i większych wynosi 100%, co oznacza, że poza urządzenie nie wydostają się żadne alergeny roztoczy kurzu, zarodniki grzybów i pleśni czy pyłki roślinne. Odkurzacz jest nie tylko skuteczny, ale też szalenie funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu. SEBO słynie z rozbudowanego zestawu akcesoriów. Dostępne są szczotki w różnych rozmiarach, a także polerki. Felix 1 Premium jest wyposażony w elektroszczotkę, która sprawia, że odkurza z dużą mocą i dokładnością. Długą pracę gwarantuje wygodny, długi przewód, dzięki któremu moc odkurzacza nie słabnie w miarę upływu czasu i nie trzeba go ładować. Pojemny worek (3,5 litra) starcza na wiele godzin pracy i gwarantuje, że żadne nieczystości nie wydostaną się z głębi odkurzacza. Wymiana worka jest łatwa i higieniczna, dzięki specjalnemu kapslowi, który pomaga zamknąć go przed wyjęciem. Dodatkowo Felix 1 Premium zyskał właśnie nowy, jeszcze lepiej dopasowany do bieżących trendów modowych, wygląd.

Felix 1 Premium Oriental – inspirowany sztuką Dalekiego Wschodu. Przyciąga osoby, które zwracają uwagę na detale, szukają harmonii i spokoju.

Felix 1 Premium Rose – specjalnie dla miłośników tych królewskich kwiatów, które od tysiącleci są ozdobą wnętrz i ogrodów.

Felix 1 Premium Heart – połączenie pasków z sercami. To budzący pozytywne emocje wzór, który znakomicie dopasuje się do nowoczesnych wnętrz.

Felix 1 Premium Wild – trendy modowe wiosna/lato 2019 wskazują, ze panterka i inne wzory zwierzęce to dobry kierunek. Tak naprawdę ponadczasowy - co przyznają wielbicielki tego motywu.

Odkurzacz SEBO Felix 1 Premium jest dostępny w cenie detalicznej (z VAT) 1999 zł

 

Felix 1 Premium otrzymał NAGRODĘ RODZICÓW 2019 w konkursie organizowanym przez serwis Zabawkowicz.pl   Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OdkurzaczeSEBO

Komentarze (1)

  • avatar
    ~Kinga 2019-08-23 09:57:36

    Moja roomba z filtrami hepa super radzi sobie z kurzem, a ja mogę cieszyć się czystym domem i dodatkowym czasem wolnym ???? polecam takie rozwiązanie


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »