Firma » Biznes

SEGRO Business Park Warsaw z nową nazwą i nowym najemcą

SEGRO Business Park Warsaw z nową nazwą i nowym najemcą
Zobacz więcej zdjęć »
SEGRO, wiodący deweloper i zarządca nowoczesnej powierzchni biznesowej w Europie, poinformował o zmianie nazwy jednego ze swoich parków w Warszawie. Park logistyczny Centrum Biznesu Ożarów od 1 listopada 2012 roku nosi nazwę SEGRO Business Park Warsaw.

Również w listopadzie do grona najemców inwestycji dołączyła kolejna firma – Nikyo Polska.

Nowa nazwa inwestycji stanowi część szerszego programu ujednolicenia nazw wszystkich inwestycji SEGRO w Europie kontynentalnej. SEGRO Business Park Warsaw to obiekt zakupiony przez SEGRO od zarządzanego przez Orco Property Group S.A., Endurance Real Estate Fund. W rezultacie transakcji portfel nieruchomości SEGRO w Warszawie wzrósł do 90 000 m² powierzchni istniejącej, a brytyjski deweloper znacząco umocnił swoją pozycję w tym regionie.

Wśród dotychczasowych najemców, którzy docenili walory lokalizacyjno-przestrzenne parku znajdują się czołowe firmy działające na rynku polskim i międzynarodowym. W pierwszych dniach listopada do grona najemców parku dołączyła firma Nikyo Polska, zajmująca się dystrybucją sprzętu AGD i RTV. Firma jest wyłącznym dystrybutorem marki Evolt. Powierzchnia biurowo-magazynowa wynajęta przez Nikyo Polska wynosi ponad 650 m². W transakcji pośredniczyła agencja DTZ. Jednym z największych atutów SEGRO Business Park Warsaw jest znakomite położenie inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 (Warszawa – Poznań – Berlin), w odległości 16 kilometrów od centrum Warszawy. Kompleks, składający się z czterech wolnostojących budynków, oferuje łącznie 36 600 m² powierzchni przeznaczonej na działalność logistyczną oraz lekką produkcję.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta Piotrowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »