Dom » Nieruchomość

SEGRO z najlepszym Property Managerem trzeci rok z rzędu

SEGRO z najlepszym Property Managerem trzeci rok z rzędu
Zobacz więcej zdjęć »
Maciej Szyma otrzymał nagrodę Warehouse Manager of the Year w ramach Eurobuild Awards 2019. To kolejne takie wyróżnienie dla Property Managera SEGRO na przestrzeni trzech ostatnich lat.

Statuetka została przyznana w kategorii Tenants Award, na podstawie badania opinii przeprowadzonego wśród najemców. Gala Eurobuild Awards 2019, w czasie której przyznano nagrodę, odbyła się 3 grudnia w Warszawie.

 

Nagroda Eurobuild dla managera roku w branży nieruchomości magazynowych przyznawana jest osobie, która otrzymała najwyższą ocenę w czasie badania przeprowadzanego wśród użytkowników 22 obiektów magazynowych przez niezależny instytut badawczy Kantar Millward & Brown. Ci odpowiadają wcześniej na pytania związane z jakością usług w zakresie zarządzania parkiem. Przy wyborze laureata, pod uwagę bierze się przede wszystkim wysoki poziom obsługi administracyjnej, który znacznie wykracza poza minimum standardów oferowanych klientom. Ważne są tutaj takie aspekty, jak zrozumienie realnych potrzeb klientów oraz zaangażowanie managera.

 

Maciej Szyma pełni rolę Property Managera SEGRO od ponad jedenastu lat. Jest odpowiedzialny za zarządzanie parkami logistycznymi w Gliwicach i Wrocławiu, na terenie których znajduje się w sumie niemal 230 tys. m2 powierzchni magazynowej, biurowej i produkcyjnej.  Odpowiedzialny jest za obsługę takich firm, jak Grupa Axel (holenderski operator logistyczny) czy ASPA Electro (producent maszyn pod marką Łucznik). Maciej Szyma wcześniej zarządzał nieruchomościami Citi Banku Handlowego w Polsce oraz zajmował się zarządzaniem w Auchan Polska. Posiada w sumie ponad 19 lat doświadczenia w pracy w branży nieruchomości komercyjnych. Jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej. Ukończył też Podyplomowe Studia zakresie Zarządzania Nieruchomościami w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Posiada licencję Zarządcy Nieruchomości. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AZ_2018

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »