Firma » Biznes

SEGRO zwycięzcą CIJ Real Estate Awards 2012 w kategorii „Warehouse/ Industrial Development of The Ye

Nowe centrum dystrybucyjne firmy Decathlon, zrealizowane przez SEGRO, wiodącego dewelopera i zarządcę nowoczesnej powierzchni biznesowej w Europie, w ramach SEGRO Business Park Gliwice, zostało wyróżnione tytułem „Warehouse/ Industrial Development of the Year”.

Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się 8 listopada 2012 roku podczas oficjalnej gali w Hotelu InterContinental w Warszawie.Nagrody CIJ Awards zostały wręczone przez Construction & Investment Journal, wiodący magazyn poświęcony rynkowi nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej, już po raz jedenasty. Od 13 lat Roberts Publishing Media Group organizuje konkurs w czeskiej Pradze, a obecnie również w Polsce, Słowacji, Rumunii oraz na Węgrzech.

 

W jury konkursu zasiadają najbardziej cenieni specjaliści w dziedzinie nieruchomości. Nagrody CIJ Awards to jedne z najważniejszych wyróżnień branżowych przyznawanych nieruchomościom komercyjnym i firmom działającym w sektorze, które osiągnęły najwyższy poziom profesjonalizmu. W tym roku inwestycja SEGRO zwyciężyła w kategorii „Warehouse / Industrial Development of the Year”.

 

„To wielki zaszczyt znaleźć się w gronie tegorocznych zwycięzców konkursu CIJ. Cieszymy się, że doświadczenie i osiągnięcia SEGRO zostały docenione przez znawców rynku. Strategia naszej firmy polega na dostarczaniu nowoczesnych inwestycji charakteryzujących się najwyższą jakością i najlepszą lokalizacją. Wyróżniony projekt centrum dystrybucyjnego powstał na zamówienie naszego wieloletniego najemcy, firmy Decathlon, z którą współpracujemy od 2007 roku, i ma na celu wesprzeć rozwój najemcy w regionie” – mówi Magdalena Szulc, Dyrektor SEGRO na Europę Centralną.

  Nowe centrum dystrybucyjne firmy Decathlon w ramach SEGRO Business Park Gliwice, oddane do użytkowania w sierpniu 2012 r., to zaprojektowany według indywidualnych wymagań klienta, samodzielny obiekt typu build-to-suit oferujący 31 700 m2 powierzchni z możliwością jej rozszerzenia o kolejne 10 000 m2. Inwestycja, wyposażona w szereg nowatorskich rozwiązań technologicznych, powstała z wielką dbałością
o komfort pracowników. W projekcie zwróconą
szczególną uwagę na systemy bezpieczeństwa w zakresie ochrony budynku oraz osób w nim przebywających, a także wprowadzono zaawansowane rozwiązania ekologiczne pozwalające znacząco obniżyć zużycie energii.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marta Piotrowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »