Gospodarka » Przemysł

SEIFERT POLSKA. Oddział w Poznaniu rozwija się i specjalizuje.

Sieć magazynów Seifert Polska stanowi kilkanaście oddziałów w strategicznych lokalizacjach na terenie całego kraju, przy kluczowych węzłach komunikacyjnych.

Wielkopolska jest regionem przez który przechodzi wiele szlaków tranzytowych. Ze względu na korzystne położenie, wysoki poziom rozwoju przemysłu oraz dobrze rozwinięte otoczenie biznesowe, oddział wielkopolski jest jednym z ważniejszych punktów logistycznych na mapie działalności firmy.

Poznań generuje zapotrzebowanie na nowoczesne magazyny. W odpowiedzi Seifert Polska poszerza sferę zabezpieczenia potrzeb magazynowych w regionie. Po pierwsze zwiększa powierzchnie magazynowe, a po drugie konsekwentnie profesjonalizuje swoją ofertę.

 

Oddaje do użytku Klientów wyspecjalizowane magazyny położone przy autostradzie A2. Pierwszy, wyposażony w sprofilowane wózki widłowe, dedykuje wymogom branży papierniczej. Drugi przeznacza na magazynowanie, zgodne z obowiązującymi wytycznymi, materiałów chemicznych, sklasyfikowanych jako niebezpieczne. Wyznaczono również uniwersalną powierzchnię składowania, z myślą o branży motoryzacyjnej lub AGD.

 

Magazyny wyposażono w systemy monitoringu temperatury, wilgotności, systemy przeciwpożarowe, a także zasilanie alternatywne. Oprócz przestrzeni, firma dostarcza kompleksową obsługę załadunku i rozładunku dostaw oraz kontrolę ilościową i jakościową towaru w procesie magazynowania.

 

www.seifert-magazyny.pl

www.facebook.com/SeifertPolska

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Ewelina_Jasinska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »