Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Selfie, nowy zapach Olfactive Studio w Quality Missala

Selfie, nowy zapach Olfactive Studio w Quality Missala
Zobacz więcej zdjęć »
W ofercie Quality Missala pojawił się nowy zapach marki Olfactive Studio. Oryginalne Selfie jest kompozycją zainspirowaną modą na fotografię autoportretową.

Olfactive Studio to artystyczna płaszczyzna, na której spotykają się perfumy i fotografia. Źródłem natchnienia perfumiarzy są zdjęcia mistrzów fotografii, a wywołane nimi emocje przenoszone są wprost do świata olfaktorycznych kreacji.

 

Céline Verleure, twórczyni Olfactive Studio, swoje najnowsze dzieło, Selfie postanowiła poświęcić współczesnej modzie na fotografię autoportretową. To właśnie dlatego, na opakowaniu flakonu po raz pierwszy w historii marki nie znajdziemy zdjęcia wykonanego przez znanego artystę, lecz lusterko, w którym zobaczymy własne odbicie. Nasze selfie.

 

Selfie urzeka zmiennością. Żywiczno-przyprawowe, mocne i zdecydowane otwarcie prowadzi ku pięknemu szyprowemu sercu. Aksamitny akord zamszu nadaje kompozycji nieoczekiwanej miękkości, zaś delikatna słodycz syropu klonowego i bobu tonka oraz szlachetne piękno nut drzewnych, mchu dębowego i paczuli budują klasyczną, elegancką bazę.  

 

Zapach Selfie dostępny jest w Perfumeriach Quality Missala i wybranych perfumeriach na terenie całej Polski we flakonach o pojemności 100 ml lub 50 ml w cenach odpowiednio 530 zł i 360 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Perfumeria Quality Missala

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »