Rozrywka i wypoczynek » Sport

Seminarium sportowe Trening, Dieta i Suplementacja 100% wiedzy

W dniu 05.03.2016 w Gdańsku, odbędzie się specjalny cykl wykładów odnośnie aktywnego trybu życia i zdrowego odżywiania dla pasjonatów sportu.

akademiaSeminarium tematyczne jest organizowane już kolejny raz przez Niepubliczną Placówkę Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego, Akademię KFD.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Wykłady składają się z dwóch bloków, podstawy treningu oraz diety i suplementacji, które będą poprowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów, należących do kadry dydaktycznej Akademii KFD, przez:

  • Tadeusza Tessmera, Master Trenera, specjalistę sportów siłowych i zawodnika trójboju,

  • Marcina Dybnickiego, zawodnika kulturystyki, trenera personalnego, specjalistę ds żywienia i suplementacji, który także przygotowuje swoich podopiecznych do zawodów.

Celem seminarium jest przybliżenie i objaśnienie uczestnikom takich zagadnień, jak rola makroskładników, analiza składów suplementów diety czy wzorce ruchowe i dobór ćwiczeń.

Wydarzenie będzie miało miejsce w centrum biurowym Neptun, w Gdańsku przy Al. Grunwaldzka 103A. Zapisy na seminarium odbywają się poprzez stronę: http://akademia.kfd.pl

Czas trwania: 8 h

Liczba osób ograniczona: 50 miejsc

Godz. 10:00-18:00

Szczegółowe informacje: http://akademia.kfd.pl/szkolenia-i-kursy/seminarium_-podstawy-treningu_-diety-i-suplementacji.html

KFD Nutrition działa na polskim rynku już od 14 lat. Swoją działalność koncentruje głównie w sferze dostarczania profesjonalnych, wysokiej jakości suplementów dla sportowców (kfd.nu). Działa jednak również na polu farmacji, jak również edukacji (Akademia KFD). Zapraszamy do skorzystania z usług firmy KFD.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KFD Nutrition
http://nutrition.kfd.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »