Dom » Wnętrza

Serdecznie zapraszamy do salonów pokazowych firmy Peka

Serdecznie zapraszamy do salonów pokazowych firmy Peka
Zobacz więcej zdjęć »
Planujesz nową kuchnię i szukasz najlepszych pomysłów na organizację jej przestrzeni? A może robisz remont i zastanawiasz się jakie meble i rozwiązania pod zabudowę wybrać, aby stworzyć ergonomiczne i wygodne wnętrze?

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Wszystkie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania otrzymasz odwiedzając salony pokazowe Peka. Sprawdź nasze rozwiązania i dowiedz się jak stworzyć nowoczesne, funkcjonalne i piękne wnętrze Twoich marzeń!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link BuildinguOd lat oferujemy ergonomiczne, funkcjonalne i piękne systemy pozwalające wydobyć zawartość szafek na zewnątrz. Dopracowaliśmy w najdrobniejszych detalach możliwości wyposażenia wnętrz, zagospodarowania przestrzeni i stworzyliśmy showroomy w trzech miastach w Polsce właśnie po to, aby pokazywać Ci ergonomiczne i nowoczesne rozwiązania, które służą wygodzie domowników.

W naszych salonach w Swarzędzu koło Poznania, Gdyni i Warszawie pokazujemy na czym polega ergonomia nie tylko w kuchni. Stworzyliśmy apartamenty pokazowe, w których prezentujemy funkcjonalne rozwiązania umożliwiające zrozumienie na czym polega wygoda w mieszkaniu.

Showroom w siedzibie firmy w Swarzędzu urządzony jest w konwencji apartamentu pokazowego. Prezentujemy w nim aranżacje charakterystyczne dla każdej strefy mieszkania: kuchni, salonu, biura, garderoby, łazienki oraz pralni. Pokazujemy jak najkorzystniej doposażyć wnętrza szafek, aby osiągnąć ergonomię, którą zapewniają np. systemy do zabudowy wysokiej: Dispensa, Tandem, Convoy czy szafki narożne Le Mans lub Magic Corner. Prezentujemy funkcjonalne pomysły na urządzenie garderoby, pomieszczenia gospodarczego oraz łazienki przy wykorzystaniu rozwiązań typu HAWA czy HAWA Folding Concepta umożliwiające schowanie za jednolitą taflą drzwi dużego sprzętu AGD, jak np. pralka, a nawet stworzenie biura w salonie.

Salon w Gdańsku wyposażyliśmy w nasze sztandarowe systemy do wysokiej zabudowy, ergonomiczne szafki podblatowe oraz systemy do szafek wiszących. Warto przyjść i osobiście  przekonać się jak wygląda nowoczesna i funkcjonalna kuchnia. Można tu dotknąć szafek, otworzyć je i sprawdzić jak działają. Trójmiejski salon to dwupoziomowe, minimalistyczne wnętrze wykończone w stylu loftowym.

W warszawskim showroomie, oprócz mebli kuchennych w zabudowie wysokiej, szafek podblatowych, narożnych i wiszących, prezentujemy także nowoczesne rozwiązania do wyposażenia garderoby, strefy gospodarczej i szaf wnękowych.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z naszymi doradcami do showroomów Peka w Swarzędzu, Gdańsku i Warszawie. Z przyjemnością porozmawiamy o Twoim wymarzonym wnętrzu i pokażemy, jak je urządzić, aby cieszyło wszystkich domowników oraz tworzyło przyjemną, rodzinną atmosferę. Więcej informacji o showroomach pod linkiem www.peka.pl/pl/page/showroomy.

Jasin, ul. Wrzesińska 183, 62-020 Swarzędz tel.: 61 81 86 376 office@peka.pl

CH Panorama, Al. Wincentego Witosa 31, lok. 11, 00-710 Warszawa

tel.: 604 544 850,  660 576 912 showroom.peka@gmail.com

Budynek Altus, ul. Legionów 112, lok. 8 Gdynia tel.: 501 014 244,  509 449 386, krzysztof@pracowniaagd.com.pl  ryszard@pracowniaagd.com.pl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »