Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Serduszko dla babci i dziadka - warsztaty w Empiku w Bonarce

Serduszko dla babci i dziadka - warsztaty w Empiku w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Z Okazji Dni Babci i Dziadka Empik w Bonarce zachęca wnuczęta do tworzenia pięknych prezentów. Uczestnicy warsztatów artystycznych (sobota, 21 stycznia, godz. 11:00) wykonają podczas nich dekoracyjne serca, łącząc poznane metody decoupagu i scrapbookingu.

Drewniane serca będą oryginalną ozdobą, przypominającą jak bardzo kochamy naszych dziadków.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Zapisy na warsztaty przyjmowane są pod numerem tel.: 603 114 165.

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze ponad 92  tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych
i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »