Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Serenada jedyna taka szczodra na Święta!

Serenada jedyna taka szczodra na Święta!
Zobacz więcej zdjęć »
Ciepła, rodzinna atmosfera, oryginalne dekoracje i atrakcje, takie jak Budka telefoniczna do Św. Mikołaja, Orszak Św. Mikołaja, czy Fabryka Słodkości i Ozdób Świątecznych. To tylko niektóre ze wspaniałych niespodzianek, jakie czekają na gości Serenady w grudniu! Magia świąt potrwa od 6 do 22 grudnia
Bajkowy świat Św. Mikołaja

W dniu swojego święta - 6 grudnia, ale także w grudniowe soboty i niedziele  w godzinach 12-20:00 – Św. Mikołaj będzie czekał na odwiedziny w swoim bajkowym, zimowym domku w Serenadzie. Wszystkie dzieci, które pragną opowiedzieć mu o swoich świątecznych marzeniach, zobaczyć jego długą, białą brodę lub odwiedzić jego chatkę, mogą to zrobić właśnie w Serenadzie.

Oprócz pięknego, baśniowego domku, w Centrum pojawi się również Orszak Św. Mikołaja! Rozbrykane elfy, piękne śnieżynki, wesoła żabka Serenady oraz Olaf - niesforny bałwanek znany wszystkim z kultowej bajki Kraina Lodu. Z tą wesołą świtą, Św. Mikołaj wyruszy w swoich saniach ciągniętych przez renifery w trasę po Serenadzie, aby oczarować wszystkich odwiedzających. Każdy, kto spotka wesoły, świąteczny orszak, zostanie obdarowany słodkimi upominkami. Św. Mikołaj zabierze chętnych w podróż swoimi saniami oraz zachęci do pamiątkowych zdjęć.

Tylko 6 grudnia, wszystkie dzieci odwiedzające Serenadę będą miały również niebywałą okazję do odwiedzin mobilnego Wawel Trucka - specjalnej ciężarówki pełnej słodyczy, gier i zabaw dla najmłodszych!

Zabierz magię świąt do swojego domu 

Dodatkową weekendową atrakcją będzie Fabryka Słodkości i Ozdób Świątecznych, w której wszystkie dzieci wraz z animatorami będą mogły ozdabiać aromatyczne pierniczki kolorowymi lukrami i jadalnymi dekoracjami. Powstaną w ten sposób świąteczne słodkości, idealne do powieszenia na choince lub podarowania bliskiej osobie. W świątecznej Fabryce w Serenadzie, każdy będzie mógł również stworzyć wyjątkowe ozdoby, wykorzystując kolorowe bombki, błyszczące dodatki czy pachnące lasem gałązki.

Telefon do Świętego

Budka Św. Mikołaja to wyjątkowe miejsce, w którym najmłodsi goście Serenady będą mogli porozmawiać ze Św. Mikołajem przez telefon i poprosić go o prezenty. Jednak, aby otrzymać upominki, będą musieli zaangażować się w zabawę z niesfornymi elfami i wykonać ich zadania w Akademii Elfów. Za przejście przez wszystkie konkurencje i zebranie kompletu naklejek, czeka je wybrany przez siebie prezent! Św. Mikołaj będzie czekał na telefony w każdą środę i piątek.

Magia dla całego miasta

W każdy poniedziałek, wtorek i czwartek ulice Krakowa nabiorą magicznej, świątecznej atmosfery. Wszystko za sprawą wyjątkowego kabrioletu Św. Mikołaja, który wyruszy w swoją świąteczną podróż, aby rozdawać prezenty, dzielić się słodyczami i zapraszać do wspólnej zabawy.

Świąteczną atmosferę spotęgują psoty i zabawy z elfami. Wyścigi w świątecznych workach, sztafeta z kulami śnieżnymi, przeciąganie anielskiej liny, nauka żonglowania czy zabawa z balonowymi śnieżkami - to tylko część atrakcji, które będą czekały na wszystkich najmłodszych gości Serenady już od szóstego grudnia! 

Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, pełne różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.

Centrum Serenada

al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 KrakówRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »