Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Serenada opanowana przez mamy! Maj był ich miesiącem.

Serenada opanowana przez mamy! Maj był ich miesiącem.
Zobacz więcej zdjęć »
Przez cały maj w Serenadzie rządziły mamy! Nic w tym dziwnego, ponieważ to z myślą o nich w każdy poniedziałek odbywały się warsztaty klubu MAM MOC. Najlepszym dowodem na to, że był to udany miesiąc jest wysoka frekwencja, która zaskoczyła nawet organizatorów!

Każde spotkanie odbywało się w trzech turach i dotyczyło innego zagadnienia - pojawiły się tematy aktualne i takie, które mogą się przydać w przyszłości. Uczestniczki warsztatów mogły poznać tajniki zdrowej kuchni, porady stylistyczne, uporządkować swoje obowiązki dzięki metodzie Kaizen oraz zaznajomić się z ćwiczeniami, które pomagają wrócić do formy. Różnorodność tematów i wieloraki charakter spotkań, sprawiły że każda z mam mogła znaleźć coś dla siebie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Warsztaty cieszyły się wielkim zainteresowaniem co świadczy nie tylko, o tym że klub MAM MOC rośnie w siłę, ale również że krakowskie mamy uwielbiają się rozwijać, integrować i poznawać nowe rzeczy. Dzięki warsztatowej formule spotkań, każda z pań mogła sprawdzić w praktyce porady prowadzących i łatwo wcielić je w codzienne życie.

Pierwsze warsztaty pt. „Okulary jako wyróżnik stylu - dobór oprawek do kształtu twarzy" przeprowadziła w Serenadzie Monika Jurczyk, znana również jako OSA - Osobista Stylistka. Doradziła uczestniczkom jak dobrać idealne okulary oraz zaserwowała garść stylistycznych porad. Za jej sprawą, każda z pań mogła się poczuć wyjątkowo, kobieco i pewnie, a okulary jako uzupełnienie codziennego stylu, stały się tylko dodatkiem w rozmowie o pewności siebie, dobrym samopoczuciu i modzie.

Kolejne z serenadowych spotkań dotyczyło zdrowego stylu życia. Warsztaty „Szczęśliwa mama w zdrowym ciele" prowadzone przez aktorkę, Ambasadorką Świadomej Mamy i miłośniczkę jogi - Paulinę Holtz - przyniosły wszystkim uczestniczkom wiele radości i cennej wiedzy na temat codziennych nawyków i poprawy aktywności fizycznej.

Trzecie z czterech majowych spotkań pt. „Zarządzanie sobą w czasie z Kaizen - jak być skuteczną, zamiast wiecznie zajętą?" również cieszyło się wielką popularnością. Prowadząca warsztaty Aneta Wątor, nauczyła uczestniczki jak ustalać priorytety, aby wygrać codzienną walkę z czasem. Dzięki metodzie małych kroków, wszystkie mamy doskonale już wiedzą jak zarządzać swoimi obowiązkami i łączyć pracę, pasję i macierzyństwo.

Cykl spotkań zamknęły warsztaty „Zdrowa kuchnia dla mam", które poprowadziła Monika Mrozowska. Aktorka i pasjonatka kulinarna zdradziła uczestniczkom tajniki ekologicznego gotowania i podzieliła się swoimi sposobami na zbilansowanie codziennej diety oraz urozmaicenie posiłków dla całej rodziny.

Klub MAM MOC Centrum Serenada to wyjątkowy program skierowany do obecnych i przyszłych mam. Dołączenie do klubu jest bezpłatne i daje wiele korzyści. Aby otrzymać kartę członkostwa, wystarczy wypełnić formularz, który znajduje się w naszym Punkcie Informacyjnym.

Centrum Serenada przyciąga nieprzeciętną ofertą handlową oraz intrygującym designem. Tylko tu znajdują się jedyne w Krakowie salony światowych marek Van Graaf, New Look czy Forever 21. Serenada to również miejsce wyjątkowych spotkań, pełne różnorodnych kawiarni oraz największych polskich i międzynarodowych sieci modowych.

Centrum Serenada

al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 KrakówRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »