Dom » Wnętrza

Seria armatur umywalkowych GROHE Eurosmart z wyższą wylewką

Firma GROHE kontynuuje historię sukcesu: już teraz asortyment najlepiej sprzedających się baterii umywalkowych GROHE Eurosmart jest dostępny w nowym wariancie - z wyższą wylewką.
GROHE wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując baterię w nowej wysokości, która gwarantuje większą przestrzeń i swobodę przy myciu rąk, a także większą wygodę przy obsłudze dźwigni. Bateria z wylewką o tych parametrach dostępna jest w dwóch stylach jeśli chodzi o wzornictwo: Eurosmart oraz Eurosmart Cosmopolitan.

Wyjątkowy design w przystępnej cenie

Armatury umywalkowe z wyższą wylewką  stanowią dynamiczny i zauważalny element w łazience, jednak nie są narzucającą się formą wyposażenia łazienkowego. Seria Eurosmart charakteryzuje się zdecydowanie poprowadzonymi kształtami i przejrzystą sylwetką.  Doskonały stosunek jakości do ceny to gwarancja najwyższej jakości i długoletniego użytkowania. Seria ta w jednakowym stopniu spełni oczekiwania  klientów indywidualnych, instalatorów oraz dystrybutorów. Pełną gamę rozwiązań produktowych znajdziemy również w asortymencie Eurosmart Cosmopolitan, której klarowne, geometryczne linie są uzupełnieniem nowoczesnej architektury i współczesnych wnętrz łazienkowych. Dzięki połączeniu innowacyjnej stylistyki i konkurencyjnej ceny, armatury te są szczególnie atrakcyjną ofertą dla obiektów inwestycyjnych.

Sprawdzone i unikalne technologie GROHE

W ramach nowej serii armatur występują różne warianty dopasowane do wymagań instalacyjnych: bateria umywalkowa z cięgłem,  z opuszczanym łańcuszkiem lub  bez zestawu odpływowego.  Wszystkie armatury wyposażone są w metalową dźwignię. W bateriach zastosowano także wiodące technologie GROHE. Technologia GROHE SilkMove® gwarantuje płynność obsługi dźwigni i precyzyjną regulację wody. GROHE StarLight®  oznacza wieloletni lśniący połyk powłoki armatury oraz odporność na odbarwienia i zmatowienia.  Zastosowanie technologii GROHE EcoJoy®  to również troska o środowisko naturalne – dzięki temu systemowi armatury pozwalają zaoszczędzić wodę (zużycie wynosi tylko 5,7 litra na minutę) i energię. Dodatkowym atutem, istotnym szczególnie dla instalatorów, jest system QuickFix® umożliwiający szybki montaż i nieskomplikowaną instalację. Technologie i systemy GROHE są gwarancją niezawodnego działania armatur, które zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najwyższej satysfakcji.  Nowy asortyment GROHE Eurosmart to nowy wymiar użytkowania i jeszcze więcej komfortu. Więcej informacji:
www .grohe.pl

Grohe Polska
więcej informacji (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »