Technologie » Telekomunikacja

Seria Gigabitowych switchy PoE AirLive Topology

Profesjonalny monitoring wymaga nieustannego działania przez 24 godziny na dobę a także obsługi i niezawodności w tym samym czasie. Aby sprostać tym wymaganiom potrzeba czegoś więcej niż tylko niezawodnych kamer.

Jednak niezawodność ta w dużej mierze zależy od mocy, która jest im dostarczana. Do tego potrzebny jest przełącznik PoE, który jest w stanie dostarczyć niezawodne zasilanie i u odpowiedniej ilości. Jednak to dopiero początek.


Intersec_979x385_v4.png

Auto Topologia pomaga rozwiązać problemy z siecią

Gdy Twoja sieć kamer IP się rozrasta, rozwiązywanie problemów związanych z siecią staje się coraz trudniejsze. Urządzenia marki AirLive posiadają funkcję automatycznej topologii, którą urządzenia mogą samodzielnie sterować. Switch potrafi automatycznie sporządzić schemat sieci nadzoru IP i poinformować użytkownika o sposobie podłączenia kamer IP.

Lokalizacja w oparciu o zarządzanie graficzne

Zarządzanie siecią IPCAM bez znajomości jej lokalizacji jest bardzo trudne, dlatego też firma AirLive dodała do switchy funkcję automatycznej mapy. Możliwe jest zaimportowanie planów budynku i umieszczenie kamer w miejscach, w których faktycznie się one znajdują. Ponadto, można podlinkować informacje o ogólno miastowych i ogólnopaństwowych urządzeniach do Google Map.

ONVIF Live View

Firma AirLive dodała do switch dla kamer zgodnych ze standardem ONVIF funkcję Live View.  Niezależnie czy sprawdzasz schemat topologii, plan pomieszczenia, czy mapę; cały czas posiadasz informację, którą kamerę sprawdzasz i masz możliwość zobaczenia transmisji wideo na żywo.

PoE Device Guard

Często kamerze nie udaje się zarejestrować zdarzenia, gdy tego potrzebujesz, co powodowane jest awarią IPCAM. Z tego powodu firma AirLive wynalazła funkcję Device Guard, która potrafi sprawdzić stan kamery IP i zrestartować ją w przypadku awarii nagrywania.

Marka AirLive, wspierana przez OvisLink Corp posiada 23-letnie doświadczenie w komunikacji sieciowej i nadzorze bezpieczeństwa. “Nowa generacja inteligentnych switchy Poe Topology” stanowi doskonałe wyposażenie sieciowe dla sprzedawców CCTV i nowoczesnego protokołu SMB do skutecznego zarządzania ich systemem.

NAGLOWEK.jpg

Więcej informacji: www.switche-poe.pl

http://pl.airlive.com/
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Airlink
http://www.airlive.com/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »