Technologie » Telekomunikacja

Serwer faksowy Sagemcom XMediusFAX certyfikowany przez Cisco

do współpracy z nowymi wersjami CUCM i UCS Express Sagemcom, od 2002 roku światowy lider w dziedzinie zaawansowanych serwerowych rozwiązań faksowych dla sieci IP ogłosił podczas pokazu: Cisco Live show, który odbył się w dniach 10-14 lipca 2011 roku w Las Vegas (Nevada),

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 że jego aplikacja XMediusFAX Fax dla sieci IP (FoIP) v 6.5.5 z sukcesem przeszła testy zgodności z Cisco Unified Computing System Express (Routery Cisco z serii 2900) w kategorii technologii Integrated Services Router.

Cisco Developer Network łączy Cisco z innymi developerami sprzętu i oprogramowania, aby móc dostarczyć przetestowane, interoperacyjne rozwiązania wspólnym klientom. Jako zarejestrowany developer, Sagemcom oferuje produkt uzupełniający, współpracując z Cisco dla zaspokojenia potrzeb wspólnych klientów. Dzięki oferowaniu takich trwałych rozwiązań, jak serwer faksowy XMediusFAX FoIP, klienci mogą szybko wdrożyć szeroki zakres aplikacji biznesowych kompatybilnych z Cisco, urządzeń lub usług, które zwiększają możliwości, wydajność i polepszają zarządzanie ich sieciami Cisco.

Certyfikowany przez Cisco serwer faksowy XMediusFAX firmy Sagemcom jest bezprzewodowym rozwiązaniem FoIP, które od 2002 roku jest stale testowane w celu udoskonalenia współpracy aplikacji z nowymi wersjami central, bram VoIP, jak również innym oprogramowaniem. Aplikacja pracuje z niemal każdą centralą PBX i integruje usługę faksowania praktycznie z każdym systemem poczty elektronicznej np. Microsoft Exchange.

AXP-XMediusFAX to proste rozwiązanie umożliwiające współpracę faksów z infrastrukturą sieciową, dając możliwość faksowania z komputerów i urządzeń mobilnych. Kompatybilne z routerami Cisco serwery faksowe Sagemcom pracują na łączach PSTN, ISDN BRI, PRI a także VoIP (FoIP - Fax over IP) i umożliwiają instalację na otwartej platformie AXP Cisco.

Dostępny na naszym rynku w dystrybucji firmy KONTEL-TELECOM (www.kontel.pl),  przedstawiciela marki  Sagemcom w Polsce, serwer faksowy XMediusFax daje możliwość wysyłania i otrzymywania faksów z każdego stanowiska pracy, w tym z programów pocztowych. Aplikacja stanowi doskonałe wsparcie dla obecnej zintegrowanej komunikacji, którą zapewniają produkty Cisco. Obecne na całym świecie rozwiązanie XMediusFAX jest najbardziej zaawansowanym na rynku oprogramowaniem T.38 Fax dla sieci IP (FoIP).

Nieustanna współpraca z Cisco, jako kluczowym partnerem Sagemcom, pozwala na ciągłe polepszanie pracy serwera faksowego XMediusFAX w środowisku Cisco. Zastosowanie rozwiązania przynosi firmie redukcję kosztów związanych z faksowaniem oraz znacznie zwiększa wydajność pracy. Umożliwia bezpieczne faksowanie oraz pełną kontrolę wysyłanych i odbieranych faksów, przy jednoczesnym obniżeniu całkowitego kosztu utrzymania (TCO). Pozwala zmniejszyć emisję dwutlenku węgla, którą generowałyby tradycyjne urządzenia. Przynosi oszczędności nawet do 90 proc. i gwarantuje szybki zwrot z inwestycji (przeciętnie od 1 do 6 miesięcy). Aplikacja XMediusFax zastępuje starsze rozwiązania faksowe, które wymagają modernizacji dla przystosowania ich do nowego środowiska.

Więcej informacji na temat interoperacyjności XMediusFAX FoIP z Cisco SRE-V i UCS Express na:  http://bit.ly/oZUqAz


o SAGEMCOM

Grupa Sagemcom pracująca na skalę międzynarodową jest francuską firmą, która działa w sektorze komunikacji szerokopasmowej (cyfrowy dom, cyfrowe pole set-top, szerokopasmowy dostęp, terminale stacjonarne), na rynku telekomunikacji i energetycznym (M2M, infrastruktura telekomunikacyjna, inteligentne sieci i pomiar) oraz w sferze zarządzania dokumentami (terminale drukujące, oprogramowanie i rozwiązania, cyfrowy obieg dokumentów w produkcji). Sagemcom osiąga roczne przychody w wysokości ponad 1,3 miliarda euro i zatrudnia na pięciu kontynentach ponad 6000 osób. Firma stała się europejskim liderem na większości kluczowych rynków. Sagemcom zamierza zostać światowym liderem w dziedzinie wysokiej wartości dodanej terminali komunikacyjnych. Jest silnie zaangażowana w zrównoważony rozwój całego cyklu życia swoich produktów, w tym: projektowanie ekologiczne, zużycie energii i zasady etyczne wszystkich swoich dostawców.  

Sagemcom jest światowym liderem w dziedzinie sieciowych rozwiązań faksowych dla sieci IP.  Jego sprawdzona w praktyce aplikacja XMediusFAX wykorzystuje rozwiązania telefonii IP i systemu Unified Communications (UC) w celu zwiększenia produktywności, współpracy i intensyfikacji zwrotu z inwestycji poprzez integrację faksu na pulpicie. Pracujące w przedsiębiorstwach na całym świecie od 2002 roku rozwiązanie XMediusFAX jest najbardziej zaawansowanym oprogramowaniem T.38 Fax dla sieci IP (FoIP) na rynku. Zapewnia skalowalne, bezpieczne i trwałe rozwiązanie FoIP, umożliwiając przedsiębiorstwom realizację przekonywujących obietnic jakie składa UC.

Więcej informacji o Sagemcom i linii IP serwerów faksowych:
Website: http://www.sagemcom.com/xmediusfax  
Facebook page: http://on.fb.me/fuMxqp
Twitter: @sagemcom_ip_fax


o KONTEL-TELECOM

KONTEL-TELECOM jest jednym z wiodących dystrybutorów sprzętu telekomunikacyjnego i teleinformatycznego. Firma jest polskim dystrybutorem produktów marek Plantronics, Altec Lansing, Cardo Systems Scala Rider, Zoom, RTX Dualphone.  KONTEL-TELECOM ma ponad 25-letnie doświadczenie na rynku. Firma otrzymała certyfikat – Przejrzysta Firma oraz zajęła wysoką pozycję na zaszczytnej liście Diamentów Biznesu - rankingu firm najdynamiczniej rozwijających się w ciągu 3 ostatnich lat publikowanej przez magazyn Forbes.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KONTEL
http://www.plantronics.net.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »