Technologie » Internet

Serwis dla aktywnych - wyszukuj zajęcia sportowe i zapisuj się online! FitPlanner.pl

FitPlanner.pl to największa w Polsce platforma umożliwiająca znalezienie zajęć sportowych w najbliższej okolicy użytkownika i zarezerwowanie na nich miejsca przez Internet.

Dla wszystkich osób zainteresowanych aktywnością fizyczną powstał serwis FitPlanner.pl.

 

Za pośrednictwem portalu FitPlanner.pl można nie tylko wyszukać interesujące zajęcia fitness i sportowe w najbliższej okolicy, ale także zapisać się na nie. A to wszystko przez Internet, za pomocą kilku kliknięć i całkowicie za darmo.

 

Jak znaleźć trening i zapisać się na niego? Wystarczy wejść na stronę www.FitPlanner.pl, wpisać interesującą kategorię zajęć (np. zumba) i lokalizację (np. Kredytowa, Warszawa), a potem z listy dostępnych klubów oraz terminów wybrać zajęcia i zapisać się na nie klikając przycisk “Rezerwuj”. Potem pozostaje już tylko zweryfikować swój numer telefonu. To wszystko za darmo, 24/7, bez telefonów i kolejek.

 

Baza FitPlannera to prawie 152 tys. treningów i 10 tys. klubów fitness, sportowych, tanecznych z całej Polski. Serwis umożliwia wyszukanie zajęć dla siebie poprzez kryteria takie jak: lokalizacja, odległość, kategoria zajęć, preferowany dzień tygodnia czy honorowana karta sportowa. Portal umożliwia także wyszukiwanie instruktorów oraz trenerów, śledzenie ich grafików zajęć, a także dodawanie opinii.

 

Uzupełnieniem systemu rezerwacji na zajęcia on-line jest katalog zajęć sportowych i blog, gdzie znajdują się zarówno opisy konkretnych dyscyplin, jak i dietetyczne przepisy czy kalendarium fitnessowych wydarzeń. Każdy zatem znajdzie coś dla siebie!

 

https://www.fitplanner.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

FitPlanner

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »