Firma » Biznes

Shay Baruch nowym CEO LivUp

Shay Baruch nowym CEO LivUp
Zobacz więcej zdjęć »
Shay Baruch został powołany na stanowisko CEO LivUp, firmy działającej na polskim rynku najmu instytucjonalnego (PRS). Z funkcji ustąpił Roee Shamir, który po siedmiu latach kierowania firmą postanowił podjąć nowe wyzwania zawodowe.

Nowy CEO LivUp - Shay Baruch - zdobywał doświadczenie na kierowniczych stanowiskach na kilku europejskich rynkach. Pełnił funkcje CFO oraz członka zarządu w takich firmach jak GTC S.A., Cineworld Group Plc czy EY. W nowej roli będzie kontynuował rozwój LivUp realizując kolejne projekty. Pod jego przewodnictwem firma ma ambitne plany na rozszerzenie swojego portfela do kilku tysięcy mieszkań. Nominacja tego doświadczonego menedżera na stanowisko CEO to wyraz umacniania pozycji LivUp na polskim rynku PRS.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Roee Shamir tworzył LivUp od samego początku jego istnienia. Przyczynił się zarówno do dynamicznego rozwoju firmy, jak i sektora PRS w Polsce. Po latach budowania pozycji LivUp, zdecydował się jednak rozpocząć nowy rozdział w swojej karierze.

Jako spółka zależna Aurec Capital, ugruntowanej międzynarodowej grupy inwestycyjnej i głównego gracza na polskim rynku nieruchomości, LivUp zarządza ponad 750 mieszkaniami w Warszawie i Krakowie W każdej ze swoich inwestycji firma wprowadza liczne udogodnienia, takie jak prywatne sale fitness, lounge roomy, a także infrastrukturę dla rowerzystów oraz programy zniżkowe dla najemców. Nieruchomości LivUp oferują szeroki wybór umeblowanych i wykończonych w wysokim standardzie lokali: kawalerek oraz mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych. Mieszkania charakteryzuje nowoczesny i ponadczasowy projekt wnętrz, w którym nacisk kładziony jest na maksymalne wykorzystanie przestrzeni, a także wdrożenie funkcjonalnych rozwiązań dla użytkowników. Od momentu założenia, LivUp odegrywa kluczową rolę w kształtowaniu przyszłości polskiego rynku PRS.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KasiaBeyond

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »