Moda » Odzież

SheMore – ruszyła strona www z butikiem online

Wszystkich sympatyków mody casualowej zapraszamy na stronę www.shemore.pl. Świeże spojrzenie na świat stylizacji codziennej, stosownej na wiele okazji. Ciekawe rozwiązania w zakresie koloru i fasonu to jedynie niektóre atuty marki SheMore. Uwagę zwracają również praktyczne rozwiązania.

Ruszyła oficjalna strona www marki SheMore. Już teraz można zobaczyć tam najnowszą kolekcję wiosna – lato 2012. Wszystkie fasony, przygotowane w rozmiarze onesize, dostępne są w butiku on-line, gdzie tuż po obejrzeniu możemy dokonać zakupu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu
Witryna SheMore ciekawi również wieloma interesującymi publikacjami na temat mody casualowej. Warto zajrzeć na blog SheMorki, gdzie na bieżąco będzie można śledzić modowe ciekawostki, a także zasięgnąć porady dotyczącej doboru stroju w Internetowej Poradni Modowej. 

www.shemore.pl

facebook.com/shemorepl Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

shemore@silence.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »