Technologie » Internet

Shoper łączy sklepy internetowe z księgowością online

DreamCommerce S.A., twórca oprogramowania Shoper do prowadzenia sklepu internetowego, wprowadza dla swoich klientów integrację z systemami księgowości online. Aplikacja sklepu internetowego została połączona z serwisami ifirma.pl oraz wfirma.pl.


Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Integracja platformy Shoper z serwisami księgowości online wprowadza automatyzację procesu fakturowania. Dzięki wprowadzonej zmianie użytkownicy platformy Shoper mogą korzystać z profesjonalnego oprogramowania księgowego w pełni zintegrowanego ze sklepem.  

- Naszą intencją jest przygotowywanie rozwiązań zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów - mówi Krzysztof Krawczyk, Prezes Zarządu DreamCommerce S.A. Obecnie wdrażana aktualizacja ma na celu usprawnienie prowadzenia sklepu w jednym z zasadniczych obszarów - rozliczania transakcji. Systemy księgowe, z którymi nastąpiła integracja zapewniają m.in.: korzystanie z funkcji wystawiania faktur, co znacznie ułatwi codzienną pracę i pozwoli zaoszczędzić przede wszystkim czas.

- Serwis ifirma.pl umożliwiający prowadzenie księgowości online zintegrowany z jednym z najpopularniejszych e-sklepów w Polsce, to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i szybkość prowadzenia własnego e-biznesu. Również dla nas jest to dobra wiadomość – cenimy sobie  doświadczonych i rzetelnych partnerów. Z doświadczenia wiemy, że współpraca z nimi skutkuje zadowoleniem klientów, a to jest dla nas niezwykle ważne." - dodaje Jarosław Kruczyński z serwisu ifirma.pl

Księgowość online to nowoczesne rozwiązanie dla przedsiębiorców - pozwala zintegrować usługi księgowe a tym samym ułatwia prowadzenie firmy. Intuicyjne działanie programu daje możliwość samodzielnego zarządzania tym obszarem, bez konieczności dokształcania się w tej dziedzinie czy też zatrudniania dodatkowej osoby. Ponadto pozwala w maksymalny sposób wykorzystać potencjał Internetu i za pomocą jednego narzędzia wystawić fakturę, wysłać ją oraz kontrolować płatności.

    Andrzej Lazarowicz, Prezes Zarządu wfirma.pl podkreśla: Integracja narzędzi finansowo - księgowych oraz wspierających sprzedaż takich jak fakturowanie, magazyn, CRM, księgowość internetowa, których dostawcą jest serwis wfirma.pl, z platformą sklepów internetowych Shoper jest naturalnym uzupełnieniem oferty rynkowej dla nowoczesnego przedsiębiorcy. Połączenie to daje możliwość integracji różnych aspektów działalności firmy w jeden, sprawnie działający system. Dzięki czemu sprzedawca nie musi dwa razy wykonywać tej samej pracy związanej z obsługą procesu sprzedaży i z przeniesieniem tych informacji do księgowości. Zautomatyzowane procesy przyjmowania zamówień połączone z fakturowaniem wyręczają z konieczności ręcznego wprowadzania danych, co znacznie usprawnia proces obsługi klienta."

DreamCommerce S.A. tworząc rozwiązania dla swoich klientów dokłada wszelkich starań, by korzystali ze sprawdzonych rozwiązań. Firma wkrótce udostępni kolejne nowe funkcje dla użytkowników oprogramowania Shoper.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Karolina Bartnik-Kura

Specjalista ds. PR

(12) 444 68 34

karolina.bartnik-kura@shoper.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Karolina Bartnik-Kura

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »