Dom » Wnętrza

Showroom inwestycji Wave Apartments w Międzyzdrojach

Showroom inwestycji Wave Apartments w Międzyzdrojach
Zobacz więcej zdjęć »
Katalogi ze zdjęciami inwestycji, wizualizacje wnętrz czy wirtualne spacery po gotowych mieszkaniach – odchodzą powoli do przeszłości. Dziś liczy się doświadczanie wnętrza, czyli bezpośrednie obcowanie klienta z przestrzenią.

Katalogi ze zdjęciami inwestycji, wizualizacje wnętrz czy wirtualne spacery po gotowych mieszkaniach - odchodzą powoli do przeszłości. Dziś liczy się doświadczanie wnętrza, czyli bezpośrednie obcowanie klienta z przestrzenią. Tego właśnie oczekują osoby, które planują zainwestować w nieruchomość, szczególnie tę klasy premium - chcą zobaczyć, dotknąć i poczuć oferowany luksus. Taką możliwość daje showroom Wave Apartments w Międzyzdrojach, który jest nie tylko wizytówką nadmorskiej inwestycji, ale jednocześnie przestrzenią, w której można bezpośrednio zetknąć się z koncepcją projektu, ocenić jakość i zweryfikować ofertę z rzeczywistością.Wizualizacja Wave Apartments

Showroom, jako wizytówka

Showroom to miejsce, w którym firma spotyka się z klientem, prezentując swoje wartości, DNA marki oraz to, co może mu zaoferować. Tę koncepcję wykorzystał deweloper powstającej luksusowej inwestycji w Międzyzdrojach - Wave Apartments, otwierając w lipcu apartament pokazowy dla swoich obecnych - i przyszłych - klientów. Czemu służą takie miejsca?

Współcześni klienci, którzy chcą zainwestować w nieruchomość, podchodzą do inwestycji bardzo świadomie. Zanim zdecydują się na zakup konkretnego mieszkania, chcą zweryfikować ofertę - w rzeczywistości. I nie ma się co dziwić, ponieważ szczególnie w przypadku miejsc luksusowych, chcemy ten luksus zobaczyć, doświadczyć go i poczuć atmosferę miejsca, które może stać się nasze. W przypadku Wave Apartments w Międzyzdrojach wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom osób, które chciałyby stać się właścicielami luksusowej, nadmorskiej nieruchomości i poprzez showroom pokazujemy jakość oraz rozwiązania, które zastaną w apartamencie właściciele, gdy odbiorą klucz.

mówi Wioleta Lipska, Dyrektor Działu Marketingu.

Showroom to z jednej strony przedstawienie koncepcji dewelopera, architektów oraz projektantów, a z drugiej - standardu wykończenia i luksusu inwestycji. W apartamencie pokazowym klienci sprawdzą, czy Wave Apartments to miejsce szyte na miarę ich mieszkaniowych marzeń i  inwestycyjnych oczekiwań.

- dodaje Wioleta Lipska.

Ponadczasowy apartament

Architekt Agnieszka Drońska, właścicielka pracowni Baszta projektowanie wnętrz, stworzyła przestrzeń, w której dominuje nowoczesna klasyka z nutą glamour. Główną inspiracją dla tego luksusowego wnętrza stała się sama lokalizacja inwestycji, czyli Wybrzeże Bałtyckie. Architekt  nadmorski klimat osiągnęła między innymi dzięki wykorzystaniu barw - ściany nawiązują do koloru plażowego piasku, elementy dekoracji - obrazy - są interpretacją nadmorskich tematów, a roślinność, wypełniająca przestrzeń, nawiązuje do flory, którą znajdziemy na wydmach. Tym, co wyróżnia showroom, jest przede wszystkim wyjątkowy widok - na międzyzdrojską plażę oraz okolicę, ale także jasna kolorystyka, nadająca świeżości i obecność detalu we wnętrzu apartamentu pokazowego.

Apartament  to połączenie wygody i wysokiego standardu z dbałością o szczegóły. Istotne jest, żeby takie wnętrze z jednej strony wyglądało luksusowo, ale przy tym było ciepłe i stwarzało przytulny klimat. Bardzo ważny jest tym przypadku detal, który tworzy wnętrze, niebanalny design oraz jakość materiałów, niezbędna do osiągnięcia pożądanego efektu.

- powiedziała architekt Agnieszka Drońska, właścicielka pracowni Baszta projektowanie wnętrz.

 

Showroom Wave Apartments w Międzyzdrojach to miejsce umożliwiające potencjalnym inwestorom obejrzenie standardowego wyposażenia, które znajdzie się w powstających apartamentach, tj. podłóg, zabudowy kuchennej wraz ze sprzętami AGD oraz łazienki. Pozostała część zaaranżowanej przestrzeni showroom'u może stać się inspiracją dla przyszłych właścicieli i pomóc im w określeniu ich potrzeb oraz oczekiwań, dotyczących finalnego wykończenia ich własnego apartamentu.

Wnętrza showroom'u Wave Apartments w Międzyzdrojach można zobaczyć po uprzednim umówieniu się z deweloperem: https://www.greenhousedevelopment.pl/wave#!galeria.

Więcej informacji o Wave Apartments znajduje się na stronie: www.wavemiedzyzdroje.pl

Wave Apartments Międzyzdroje to wyjątkowa inwestycja, powstająca w pierwszej linii brzegowej w Międzyzdrojach. Nowoczesna architektura, niepowtarzalny design, bogata oferta całorocznych atrakcji oraz koncept gastronomiczny to kwintesencja nadmorskiej nieruchomości w stylu „Wellness". Kompleks obejmuje pięć 10-piętrowych budynków apartamentowych, w których znajdzie się ponad 400 luksusowych lokali mieszkalnych. Pierwszy etap inwestycji zostanie oddany do użytku w I kwartale 2021 roku.

Green House Development to firma deweloperska z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości i w 100% z polskim kapitałem. W portfolio firmy znajdują się takie inwestycje, jak: nowoczesne osiedla, luksusowe apartamentowce oraz powierzchnie komercyjne. Green House Development, za swoje dotychczasowe realizacje, został doceniony w branży, otrzymując tytuły: Najlepsza Jakość Quality International 2015, Rzetelna Firma oraz Jakość Roku 2013. Deweloper został uhonorowany także Godłem Developer Roku 2012 i 2014. Więcej informacji na stronie: https://www.greenhousedevelopment.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MCConsultants

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 13 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »