Motoryzacja » Transport

Sieć Conti360° z nowym menedżerem

Sieć Conti360° z nowym menedżerem
Zobacz więcej zdjęć »
Łukasz Tymoszczuk od marca 2017 roku pełni funkcję menedżera zarządzającego Conti360° Fleet Services w Continental Opony Polska. Zastąpił na tym stanowisku Łukasza Puchałę, który został menedżerem nadzorującym sieć Best Drive.

Łukasz Tymoszczuk związany jest z branżą motoryzacyjną od 20 lat. Karierę w Continental rozpoczął w 2006 roku, gdzie początkowo pracował jako przedstawiciel handlowy, a następnie pełnił obowiązki sales area managera nadzorującego procesy sprzedaży opon i usług serwisowych na rynku polskim. Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za rozwój sieci Conti360° Fleet Services oraz podnoszenie jakości obsługi kontrahentów Continental.

 

W Continental pracuję od ponad 10 lat i przez ten czas zdobyłem bezcenne doświadczenie jako przedstawiciel handlowy w regionie północno-zachodnim Polski. Conti360° to najstarsza sieć pomocy awaryjnej dla opon w Europie i znak najwyższej jakości, dlatego dołożę wszelkich starań aby oferowane usługi pozostały na najwyższym poziomie. Moim celem jest także zacieśnienie relacji z serwisami zrzeszonymi w sieci Conti360° Fleet Services, by jak najlepiej reagować na zmieniające się potrzeby klientów flotowych powiedział Łukasz Tymoszczuk, menedżer sieci Conti360° Fleet Services w Continental Opony Polska.

O sieci Conti360° Fleet Services

Conti360° Fleet Services to usługa zapewniająca flotom doradztwo zakupowe, serwis oraz kontrolę ogumienia, działająca w Polsce od 2010 roku. W ciągu 7 lat do programu dołączyło ponad 240 serwisów oponiarskich, które wyróżniają się profesjonalną obsługą oraz zaangażowaniem w rozwiązywanie niestandardowych problemów klientów flotowych.

Continental na podstawie corocznego audytu przeprowadzanego wśród klientów flotowych należących do programu oraz w oparciu o wyniki oceny współpracy warsztatów z klientami, wyłania najlepsze serwisy oponiarskie w regionach handlowych firmy w Polsce.

Program Conti360° Fleet Services jest kontynuacją sieci ContiEuroService – pierwszej tego typu inicjatywy w Europie, a obecnie zapewnia fachową pomoc i serwis ogumienia w 25 krajach na terenie Europy. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ConTrust
http://contrust.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »