Dom » Wnętrza

Sieć HURTOWNIA KOMANDOR „otwiera drzwi” dla Klientów

Sieć HURTOWNIA KOMANDOR „otwiera drzwi” dla Klientów
Zobacz więcej zdjęć »
HURTOWNIA KOMANDOR, ogólnopolska sieć hurtowni płyt i akcesoriów meblowych, serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w Drzwiach Otwartych, które odbędą się w ośmiu regionalnych Oddziałach HK. Pierwsze spotkanie odbędzie się już 26 września w Lublinie.

Drzwi Otwarte to doskonała okazja dla Klientów HURTOWNI KOMANDOR na zapoznanie się z bogatą ofertą sieci. Każde ze spotkań, odbywających się w ośmiu regionalnych Oddziałach, będzie miało formułę targów, na których wystawią się dostawcy sieci HURTOWNIA KOMANDOR: Egger, Doellken, HLT, Hettich, Komandor i wielu innych. Na właścicieli i pracowników firm stolarskich, zakładów produkujących meble, firm wykończeniowych wnętrz, studiów kuchennych a także klientów indywidualnych, którzy wezmą udział w Drzwiach Otwartych, czeka mnóstwo atrakcji.

Wystawcy zaprezentują swoje najnowsze produkty i usługi oraz pokażą szereg innowacyjnych rozwiązań. Najlepsi specjaliści z branży meblarskiej przeprowadzą szkolenia i warsztaty tematyczne oraz będą także udzielać porad z zakresu profesjonalnego wykonania i montażu mebli, zabudów, garderób czy wykończenia wnętrz. Podczas Dni Otwartych zaplanowano również premierę programu Konfigurator Drzwi Przesuwnych do projektowania i wyceny frontów w systemach Yoho/Winnipeg. Każdy z uczestników Drzwi Otwartych otrzyma atrakcyjne kupony rabatowe na zakupy w HURTOWNI KOMANDOR oraz wzorniki, katalogi i upominki firmowe. Organizatorzy zapewnią także smaczny poczęstunek.

 

Terminarz Drzwi Otwartych w HURTOWNI KOMANDOR:

26 września (środa) – Lublin

27 września (czwartek) – Katowice

4 października (czwartek) – Gdańsk

9 października (wtorek) – Łódź                                      

10 października (środa) - Kielce

16 października (wtorek) - Poznań

17 października (środa) – Zielona Góra

24 października (środa) - Gryfino

 

HURTOWNIA KOMANDOR to ogólnopolska sieć hurtowni płyt i akcesoriów meblowych. Powstała z myślą o kompleksowym zaopatrzeniu firm stolarskich, zakładów produkujących meble, firm wykończeniowych wnętrz a także klientów indywidualnych. W ofercie HURTOWNI KOMANDOR znajdują się wszystkie materiały potrzebne do wykonania mebli, zabudowy, garderoby oraz wykończenia wnętrz. Asortyment dostarczają firmy: KOMANDOR, EGGER, HETTICH, DOELLKEN, HLT oraz wiele innych.

Więcej informacji: http://www.hurtownia.komandor.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Anna Zając

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »