Gospodarka » Opakowania

SILBO na Targach Fruit Logistica 2017

SILBO na Targach Fruit Logistica 2017
Zobacz więcej zdjęć »
75 000 gości, wystawcy z 84 krajów i trzy dni spotkań. Tak w skrócie wyglądały tegoroczne Targi Fruit Logistica 2017, które odbyły się w dniach 8-10 luty w Berlinie.

Globalne spotkanie było platformą wymiany doświadczeń pomiędzy producentami, a odbiorcami. W międzynarodowym gronie znalazł się także polski akcent.

 

Jubileuszowa 25 edycja przyciągnęła ponad 3000 wystawców. Podczas spotkań, prezentacji i wydarzeń towarzyszących przedstawiono najnowsze rozwiązania dla globalnego łańcucha dostaw. Pojawili się wiodący producenci maszyn, opakowań i usług dla sektora warzywno-owocowego.

 

W Targach Fruit Logistica uczestniczył Marcin Śpiewok, menadżer ds. rozwoju SILBO Sp. z o.o., wiodącego na rynku europejskim eksperta w produkcji opakowań dla branży warzywno-owocowej.

 

Okazją do spotkania była prezentacja włoskiego systemu pakującego wyprodukowanego przez ILPAK z wykorzystaniem rewolucyjnego opakowania papierowego z okienkiem, które opracowali specjaliści z SILBO.

 

Silbo to ekspert w produkcji opakowań dla branży warzywno-owocowej. Świadome zarządzanie firmą, doświadczenie w branży, wypracowane know-how, znajomość rynku, stałe inwestycje i wprowadzane innowacje gwarantują, że proponowane przez SILBO rozwiązania są dopasowane do oczekiwań klientów.  

www.silbo.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SILBO Sp. z o.o.
http://www.silbo.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 115348 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )