Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Silesia City Center pełna wiosennych niespodzianek

Silesia City Center pełna wiosennych niespodzianek
Zobacz więcej zdjęć »
Wydłużone godziny otwarcia, atrakcyjne rabaty, pokazy sztuczek barmańskich i konkurs z nagrodami – okazji do celebrowania wiosny w Silesia City Center 14 kwietnia będzie naprawdę sporo.

Budząca się do życia nowa pora roku to idealna okazja, by wprowadzić do swojej szafy powiew wiosennych nowości. A jak powszechnie wiadomo, nic tak nie uatrakcyjnia zakupów jak… przeceny.

Choć do sezonu wyprzedaży zostało jeszcze trochę czasu, 14 kwietnia w Silesia City Center będzie można skorzystać z atrakcyjnych rabatów i odświeżyć garderobę. W ramach akcji „Wiosenne rabaty” ponad 80 salonów znajdujących się na terenie największego centrum handlowego na Śląsku przygotowało na ten dzień wyjątkowe obniżki sięgające nawet 50%. Udane zakupy robi się bez pośpiechu w przyjemnej atmosferze, dlatego w ramach akcji 14 kwietnia wydłużymy również godziny otwarcia naszego Centrum – od 10:00 do 23:00 – mówi Iwona Mroczek, Dyrektor Silesia City Center.

Wśród pozostałych niespodzianek, które śląskie centrum handlowe przygotowało na sobotnie wydarzenie są pokazy barmańskie z darmową degustacją drinków bezalkoholowych. Uczestnicy akcji będą mogli również otrzymać kolorowe torby ekologiczne.

Wraz z nadejściem wiosny Silesia City Center przygotowała także konkurs „Wiosenny powiew nagród”, w którym do wygrania są karty podarunkowe o wartości 50 złotych. Aby wziąć w nim udział, podczas zakupów w dniach 12-21 kwietnia należy odebrać kupon, udać się do jednego z punktów obsługi konkursu i zagrać w grę. Dla uczestników sobotniego wydarzenia przygotowano specjalną niespodziankę – tylko 14 kwietnia szanse na wygraną będą podwojone.

W ramach akcji „Wiosenne rabaty” 14 kwietnia Silesia City Center będzie czynna w godz. 10:00-23:00. Regulamin konkursu „Wiosenny powiew nagród” znajduje się na stronie www.silesiacitycenter.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 99319 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )