Firma » Biznes

Silesia City Center premiuje zakupy

Silesia City Center premiuje zakupy
Zobacz więcej zdjęć »
Silesia City Center po raz kolejny premiuje zakupy klientów.

W dniach 1-6 kwietnia każdy, kto kupi kartę podarunkową największego centrum handlowego na Śląsku za min. 100 złotych, otrzyma dodatkowo 10% jej wartości.

10% więcej doładowania – tyle zyska każdy, kto w czasie trwania akcji (1-6 kwietnia) zakupi kartę podarunkową do wykorzystania w salonach na terenie Silesia City Center. Warunkiem wzięcia udziału w akcji jest nabycie karty podarunkowej za co najmniej 100 zł – każdy taki zakup premiowany będzie bonusowym doładowaniem odpowiadającym 10% jej wartości.

Kartą podarunkową można płacić w każdym salonie na terenie Silesia City Center, akceptującym płatność MasterCard. Oznacza to, że obdarowany sam będzie mógł wybrać miejsce, w którym zechce ją zrealizować.

Kartę Podarunkową do Silesia City Center można kupić w Punkcie Informacji na Placu Śląskim. W tym samym miejscu zlokalizowany jest Punkt Obsługi Promocji. Regulamin akcji jest dostępny na stronie www.silesiacitycenter.com.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »