Moda » Odzież

Silesia Style, czyli akcja dla stylistów w Silesia City Center

Silesia Style, czyli akcja dla stylistów w Silesia City Center
Zobacz więcej zdjęć »
W Silesia City Center trwa nietypowa akcja dla stylistów i stylistek – Silesia Style.

Śląscy pasjonaci mody mogą wziąć w niej udział i stanąć przed szansą  współpracy z największym centrum handlowym w regionie, kreując wizerunek klientów i klientek.

Profesjonalna i spersonalizowana pomoc w doborze ubioru to w Polsce coraz bardziej popularna usługa. Największe centrum handlowe na Śląsku poszukuje osoby, dla której moda to wielka pasja. Zgłoszenia można przesyłać do 21 lipca poprzez formularz dostępny na stronie: https://stylista-scc.pl/.  

Korzystając z porad stylistów można zmienić sposób, w jaki inni nas postrzegają, a także to, jak my patrzymy na siebie samych. Właśnie dlatego ich usługi są coraz bardziej popularne. Dzięki akcji Silesia Style chcemy poznać prawdziwych pasjonatów mody i zaprosić ich do współpracy – mówi Iwona Mroczek, Dyrektor Silesia City Center.

Aby zostać stylistą SCC, należy w pierwszym etapie przesłać swoje zgłoszenie. Zaproszone do drugiego etapu osoby przygotują propozycje stylizacji z motywem przewodnim i za określoną kwotę, a finaliści wezmą udział w spotkaniu z jury, które zadecyduje o wynikach i wybierze laureata lub laureatkę.

Do akcji Silesia Style można zgłosić się na stronie https://stylista-scc.pl/ do 21 lipca 2019 roku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »