Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Silesia Summer Park – moc letnich atrakcji w mieście

Silesia Summer Park – moc letnich atrakcji w mieście
Zobacz więcej zdjęć »
Mini golf, tor do skimboardu, ścianka wspinaczkowa i park linowy w formie małpiego gaju – wakacje w Silesia Summer Park ruszyły na całego.

Mieszkańcy Śląska, którzy wakacje spędzają w mieście, aż do 2 września mogą korzystać ze sportowych rozrywek  w specjalnie zaaranżowanej strefie  w Silesia City Center. Dodatkowo na dzieci i młodzież czekają instruktorzy, którzy w każdą sobotę lipca i sierpnia prowadzić będą profesjonalne warsztaty. Zapisy na najbliższe zajęcia ruszą już w środę.

Na odwiedzających Silesia City Center przez całe wakacje czekają rozmaite atrakcje w sportowym stylu. Poza torem do skimboardu, w Silesia Summer Park znajduje się  pole do mini golfa o powierzchni 400 mkw. składające się z kilkunastu osobnych torów 

z dołkami i przeszkodami. Chętni do podjęcia rywalizacji na miejscu mogą wypożyczyć sprzęt i wziąć udział w rozgrywkach. W strefie rozrywki znajduje się też ścianka wspinaczkowa, z której mogą korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. Dedykowany najmłodszym fanom aktywności fizycznej mini park linowy w formie małpiego gaju został wzbogacony dodatkowymi utrudnieniami. Bezpieczną zabawę zapewnia profesjonalna obsługa i odpowiednie zabezpieczenie. 

W każdą sobotę wakacji na terenie Silesia Summer Park organizowane będą bezpłatne warsztaty z mini golfa i skimboardu dedykowane osobom w wieku od 7 lat. Na zajęcia prowadzone przez profesjonalnych instruktorów będzie można zapisać się za pośrednictwem Facebooka Silesia City Center w każdą środę poprzedzającą dane warsztaty – w najbliższą (11 lipca) chętni mogą zarejestrować się na sobotę (14 lipca). Warsztaty odbywać się będą równolegle o pełnej godzinie, tj. o 14:00, 15:00, 16:00 i 17:00.

Silesia Summer Park na Placu Słonecznym będzie czynny do 2 września w godzinach otwarcia Silesia City Center, tj. od soboty do czwartku 10:00-21:00, w piątki 10:00-22:00 (z wyłączeniem niedziel objętych ustawą o ograniczeniu handlu). Wstęp do strefy rozrywki jest bezpłatny. Przy każdej atrakcji dostępny jest regulamin użytkowania. Zapisy na darmowe warsztaty przyjmowane są za pośrednictwem strony: https://www.facebook.com/SilesiaCityCenterKatowice/

Więcej informacji udziela:

Iwona Mroczek

Dyrektor Silesia City Center

ul. Chorzowska 109a

40-101 Katowice

Tel. 32 60 50 011 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRinspiration

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 99319 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )