Rozrywka i wypoczynek » Święta

Silna ekipa Świętego Mikołaja w Bonarce

Tak długo wyczekiwany przez wszystkię miasteczko elfów gdzie do 19 grudnia prowadzone będą świąteczne warsztatye dzieci gość z białą brodą 6 grudnia przybędzie do Bonarki, by obdarowywać prezentami i dzielić się uśmiechami.

Odwiedziny Świętego Mikołaja to już tradycyjna atrakcja w kalendarzu tego krakowskiego centrum handlowego. Co roku ta uwielbiana przez najmłodszych postać odwiedza Bonarkę, gdzie spędza cały dzień. Nie inaczej będzie i teraz – już 6 grudnia każde dziecko będzie mogło porozmawiać ze Świętym, usiąść na kolanach, zrobić piękne pamiątkowe zdjęcie oraz, co najważniejsze, otrzymać od niego wymarzony prezent. Za miejsce swego urzędowania w Bonarce gość z Koła Polarnego wybrał sobie poziom 0 tuż przy salonie Empik.

 

Dzień później, w niedzielę 7 grudnia o godzinie 15.00 w tym samym miejscu wystąpi Pan Toti wraz z przyjaciółmi. Tym razem przytrafią się im przygody powiązane z przygotowaniami do świąt Bożego Narodzenia. Ta popularna bajkowa postać – już wkrótce w telewizji obejrzeć będzie można serial jej poświęcony – pomoże młodym widzom pojąć, jak ważne w życiu są bliskie osoby i że to rodzinna atmosfera, a nie prezenty jest tym, co się liczy najbardziej.

Ale to nie koniec przygotowanych na grudzień dziecięcych atrakcji. Od 7 do 19 grudnia w centrum handlowym przy salonie Empik otwarte będzie miasteczko elfów. Każda z trzech chatek kusić będzie czymś innym: w pierwszej dekorować będzie można pyszne pierniki, w drugiej zdobione będą choinkowe bombki, a w trzeciej – projektowane oraz kolorowane bożonarodzeniowe widokówki. Nic nie stoi na przeszkodzie, by odwiedzić wszystkie trzy chatki i pod okiem uśmiechniętych elfów wykonać powyższe zadania. Elfowe miasteczko czynne będzie w dni powszednie między 11.00 a 17.00, a w weekendy między 12.00 a 18.00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »