Technologie » Komputery

SIMPLE świętuje 30-lecie działalności!

SIMPLE świętuje 30-lecie działalności!
Zobacz więcej zdjęć »
Spółka SIMPLE, jak wiele znanych firm z branży IT, rozpoczynała swoją działalność w garażu, gdzie jeden z założycieli wraz z przyjaciółmi stworzyli pierwsze oferowane przez nas rozwiązanie.
Dziś - 30 lat później jako Grupa Kapitałowa dostarczany autorskie systemy i aplikacje do największych i najbardziej znanych firm i instytucji, wspierając rozwój krajowej gospodarki. Z okazji 30-lecia działalności przygotowaliśmy dla Użytkowników i Klientów Grupy wiele nowości!

30-lecie to wyjątkowy jubileusz i doskonała okazja do podsumowań, wspomnień i podziękowań. Jako Prezes SIMPLE chciałbym skierować te podziękowania w stronę wszystkich Klientów Grupy, Partnerów oraz Pracowników, którzy przez te 30 lat poprzez swoje zaufanie i zaangażowanie przyczynili się do obecnej pozycji Spółki i Grupy na rynku. Na tym etapie działalności stawiamy na dynamiczny rozwój, posiadamy do tego silne fundamenty w postaci wykwalifikowanych Ekspertów oraz poszerzającej się oferty produktowej. Jestem przekonany, że wszyscy Akcjonariusze oraz Inwestorzy śledzący nowe kontakty, realizowane projekty oraz rozwój Spółki i jej oferty, widzą efekty przyjętej przez nas strategii i jej odzwierciedlanie w coraz to lepszych wynikach firmy – powiedział Rafał Wnorowski, Prezes Zarządu SIMPLE S.A.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://erp-view.pl/wiadomosci/simple_swietuje_30_lecie_dzialalnosci.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »