Moda » Odzież

SIZEER, czyli moda bez stresu w Bonarce

Ubranie na luzie, czy sztywny dress code? Jak zgrać własną osobowość z zasadami ubioru, które przynosi codzienne życie? Bonarka pomaga w rozwiązywaniu modowych dylematów, rozszerzając swoją ofertę o kolejny sklep sieci "Sizeer".

Bonarka City Center słynie z szerokiej gamy sklepów oferujących markową odzież sportową i obuwniczą. Ma to odzwierciedlenia także w nowym sklepie „Sizeera”, w którym możecie kupić produkty takich producentów jak Nike, Lacoste, Adidas, Converse, Puma, Timberland, Reebok czy Ecco.

Krakowskie centrum dba o potrzeby wszystkich swoich Klientów. W tą filozofię doskonale wpisuje się „Sizeer”, dlatego że nie jest to miejsce, które ograniczałoby się do jednej grupy odbiorców. Hasło „dla każdego coś miłego” w kontekście sklepów tej sieci brzmi bardzo na miejscu. Bez względu na wiek, zainteresowania i podejście do życia, każdy może przyjść i wybrać sobie najbardziej praktyczny ubiór. Taki, który najlepiej pasuje do jego aktywności i pasji. Obsługa salonu służy pomocą każdemu Klientowi w dopasowaniu ubioru do swoich potrzeb, doradzą i rozwieją wszelkie wątpliwości. Warto więc wybrać się do nowego lokalu w Bonarce, aby poczuć prawdziwy luz, w swoim modnym ubraniu.  

Nowy salon sieci „Sizeer” zlokalizowany jest na poziomie 1, obok strefy gastronomicznej.

 

BONARKA CITY CENTER

Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot” o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »