Dom » Wnętrza

Sizzano w świątecznej odsłonie

Sizzano w świątecznej odsłonie
Zobacz więcej zdjęć »
Jedna z najnowszych propozycji Lena Lighting została wykonana w specjalnej, świątecznej kolorystyce. Lampa Sizzano, która reprezentowała polski design i innowacyjność podczas wystawy „Creative by nature” na Expo 2020 w Dubaju zachwyca bogactwem możliwości.

Sizzano jest ciekawą, geometryczną kompozycją o łagodnych, obłych kształtach, która doskonale sprawdza się w każdej przestrzeni. Dzięki możliwości tworzenia różnych wersji kolorystycznych daje ogromne możliwości personalizacji. Nowoczesne wzornictwo zostało tu wyrażone nie tylko poprzez charakter samego projektu, lecz także możliwość dopasowania barwy oprawy zależnie od potrzeb. Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, Lena Lighting zaprezentowała specjalne wersje lampy – czerwoną i zieloną. Ten okolicznościowy projekt jest jednocześnie okazją do podkreślenia ważnych tendencji wnętrzarskich – odwagi do kreowania przestrzeni poprzez kolor i pochwały dla różnorodności.

Oprócz możliwości tworzenia indywidualnych kompozycji lampa Sizzano oferuje też wysoką energooszczędność, którą gwarantują użyte moduły oraz funkcjonalności, pozwalające zarządzać natężeniem światła w zależności od potrzeb. Oprawa współpracuje także ze sterowaniem DALI.

Wersje lampy w indywidualnej kolorystyce dostępne są na specjalne zamówienie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lena Lighting
http://www.lenalighting.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »