Dom » Nieruchomość

Skaland w weekend organizuje Dzień Otwarty

Skaland w weekend organizuje Dzień Otwarty
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 24 maja zainteresowani nowinkami technicznymi będą mieli wyjątkową możliwość sprawdzenia jak działa dom inteligentny. Tego dnia Dom Wzorcowy firmy Skaland otworzy swoje podwoje dla zwiedzających. Wszystko to z okazji budowy kolejnego etapu inwestycji Nowe Koninko II.

Nowe osiedle deweloper zaprojektował w bezpośrednim sąsiedztwie I etapu Nowego Koninka. Teren przyszłej budowy widać z okien Domu Wzorcowego. W pierwszej fazie inwestycji w Koninku powstaną 54 mieszkania, dostępne w 3 różnych wariantach. – Zapraszamy poszukujących mieszkań i domów pod Poznaniem, by w majowym słońcu i wiosennej odsłonie zobaczyli inwestycje, które obecnie realizujemy oraz miejsce, gdzie niebawem powstanie nasz najnowszy projekt czyli Nowe Koninko II. Dla zainteresowanych tymi mieszkaniami przygotowaliśmy preferencyjne warunki zawarcia umowy rezerwacyjnej. Dla lokali w Nowym Koninku II opłata rezerwacyjna wynosi jedynie 500 zł brutto – mówi Piotr Swoboda, prezes Skaland.

Dzień Otwarty to również możliwość samodzielnego przetestowania systemu Fibaro. W inteligentne i przyjazne domownikom rozwiązania wyposażony został Dom Wzorcowy przy Alei Wierzbowej w Koninku. Odwiedzający będą mogli samodzielnie zarządzać przeszło czterdziestoma urządzeniami i punktami świetlnymi, zintegrowanym systemem alarmowym oraz ogrzewaniem Domu Wzorcowego. Do przetestowania są różne warianty, które pokazują możliwości  systemu Fibaro. Co istotne, rozwiązania domu inteligentnego firma Skaland oferuje w standardzie wszystkich realizowanych przez siebie inwestycji. Dom Wzorcowy dostępny będzie dla klientów w sobotę 24 maja w godzinach 10.00-17.00. W tym czasie zainteresowani mogą również skorzystać z porad doradców kredytowych. 

Dzień Otwarty nie dotyczy tylko inwestycji w Koninku. Zainteresowani będą mieli również okazję zobaczyć postęp prac przy budowie Osiedla Świerkowa Polana III w Robakowie. Realizacja inwestycji przebiega sprawnie i terminowo. Na części budynków stawiana  jest już więźba dachowa. Deweloper w tej lokalizacji dysponuje lokalami o powierzchni od 69 do 90 mkw., z trzema funkcjonalnymi pokojami, aneksem kuchennym i dwiema łazienkami. Dodatkowo w skład mieszkania wchodzi obszerne poddasze o powierzchni użytkowej ok. 21 mkw. Dostępne jest w opcji do adaptacji własnej oraz w wersji wykończonej, która razem daje powierzchnię ponad 90 mkw. Na Świerkowej Polanie III powstanie łącznie 110 mieszkań. Lokale z ogródkami i przestronnym poddaszem w Robakowie można nabyć już od 259.000 zł.

Zainteresowani większym metrażem, mogą zapoznać się z ofertą pierwszego etapu Nowego Koninka. Dostępne są tam domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 97 mkw. w cenie już od 399.900 zł brutto.

  Inwestycje firmy Skaland swoim klimatem, rozwiązaniami architektonicznymi i użytkowymi nawiązują do skandynawskiego stylu budownictwa. Realizowane domy i mieszkania  stanowią doskonałą propozycję dla tych, którzy chcą mieć własny ogród, odrobinę prywatności i nieco więcej życiowej przestrzeni.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Michał Bachorz

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 2 dni:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »