Firma » Biznes

Skandynawska sieć sklepów postawiła na Port Łódź

Skandynawska sieć sklepów postawiła na Port Łódź
Zobacz więcej zdjęć »
Łódzkie centrum handlowe, należące do IKEA Centres Polska, powiększyło portfolio marek o JYSK GROUP. Nowy najemca zajął powierzchnię 900 mkw.

JYSK to wiodąca światowa marka oferująca artykuły wyposażenia wnętrz oraz akcesoria dekoracyjne do domu i ogrodu. Specjalizuje się w produktach związanych z kulturą snu, dostarcza m. in wysokiej jakości materace, szeroki wybór łóżek, pościeli, prześcieradeł czy poduszek dekoracyjnych.

JYSK otworzył swój pierwszy sklep w Polsce w 2000 roku. Lokal w Porcie Łódź jest 204 sklepem tej skandynawskiej sieci w naszym kraju.

JYSK GROUP ma swoje korzenie w Skandynawii. Pierwszy sklep otwarto w Danii w 1979 roku. Dziś JYSK GROUP posiada ponad 2400 sklepów oraz 20000 pracowników w 45 krajach. W Niemczech i Austrii grupa działa pod nazwą Dänisches Bettenlager. Nazwa JYSK obowiązuje w pozostałych krajach. Ambicją JYSK GROUP jest oferowanie dobrej oferty dla każdego i obecność na każdym kontynencie. Właścicielem JYSK GROUP jest Lars Larsen, który jest również właścicielem sieci meblowych Bolia.com, IDEmøbler oraz ILVA – jak i wielu innych firm. Łączny obrót sieci LARS LARSEN GROUP to 3,4 miliarda euro.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »