Dom » Wnętrza

Sklep internetowy z tapetami Muraspec

Sklep internetowy z tapetami Muraspec
Zobacz więcej zdjęć »
Obiektowa jakość tapet Muraspec teraz dostępna jest także dla klientów indywidualnych: od połowy lipca br. pod adresem www.tapety.online działa sklep internetowy brytyjskiego producenta. Zapraszamy!
Tapety renomowanej brytyjskiej marki Muraspec, znane i cenione na rynku obiektowym (hotele, biura i restauracje), teraz dostępne są również dla klienta indywidualnego. Od lipca działa internetowy sklep marki Muraspec pod adresem www.tapety.online w którym klienci detaliczni mogą zaopatrywać się w jednostkowy asortyment. W ofercie sklepu gama wzorów klasycznych (tapety jednolite, w pasy, typu damask), motywy kwiatowe, botaniczne oraz szeroka paleta dekoracji geometrycznych, w tym również motywy 3D. Wszystkie tapety mają najwyższą obiektową jakość oraz szerokość dostosowaną do potrzeb jednostkowych zastosowań (są to tzw. tapety wąskie o szerokości 70-90 cm).

W ofercie sklepu internetowego Muraspec dostępne są klasyczne tapety winylowe oraz fototapety (kolekcja Wallmotion - cyfrowe nadruki na podkładzie z winylowych tapet). Są tu również kleje i akcesoria do tapet, obrazy akustyczne (nowość), farba i tapeta tablicowa. Docelowo w planach jest też outlet. Czytelna nawigacja strony www oraz uporządkowany asortyment pozwalają w prosty sposób i zrobić zakupy.

- Sklepem internetowym wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych, którzy potrzebują tapet o wysokiej, obiektowej jakości w jednostkowych ilościach. Dotychczas realizowaliśmy wyłącznie hurtowe zamówienia takich inwestycji jak hotele, biura, restauracje. Nasz sklep internetowy jest otwarciem się na klienta indywidualnego, a także na projektanta wnętrz prywatnych - mówi Barbara Łukasiak, dyrektor handlowy Muraspec Polska.

Wszystkie tapety produkowane są w Anglii, w fabryce Muraspec w East Peckham. Czas oczekiwania na zamówienie to ok 3-4 tygodnie.

Zapraszamy na www.tapety.onlineRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Synergia PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »