Firma » Biznes

Sklepy w ETC Swarzędz gotowe na wyprzedaże

Sklepy w ETC Swarzędz gotowe na wyprzedaże
Zobacz więcej zdjęć »
W ETC Swarzędz czynne są już wszystkie sklepy i punkty usługowe. To doskonała wiadomość dla Klientów, którzy chcą się wybrać na zakupy i skorzystać z wyprzedaży.

Zniżki na letnie kolekcje ruszyły pełną parą. Odwiedzający centrum handlowe muszą jednak wciąż pamiętać o obowiązujących zasadach związanych z bezpieczeństwem oraz higieną.

 

W ETC Swarzędz pojawiły się pierwsze sezonowe obniżki z rabatami sięgającymi nawet  50%. Przydadzą się nie tylko w kompletowaniu nowych stylizacji, ale również podczas poszukiwań prezentów na zbliżający się Dzień Ojca. Dobrą wiadomością jest również fakt, że w pasażu handlowym otwarte są już wszystkie sklepy, wyspy oraz punkty usługowe. W ostatnich tygodniach, swoje drzwi dla Klientów ponownie otworzyła marka Sinsay, Drogeria Natura oraz klub 2B Active Fitness. Do działalności wróciła też Restauracja Olimp. ETC Swarzędz zaprasza również do odwiedzenia wyspy z tradycyjnymi wyrobami - Z Dziada Pradziada oraz stoisk sezonowych np. z truskawkami czy Lodolandii z pysznymi, orzeźwiającymi deserami. Od 17 czerwca będzie można zrobić zakupy również w zupełnie nowym sklepie, w ETC Swarzędz. Do grona najemców dołączy marka Greenpoint, oferująca wysokiej jakości wygodną i elegancką odzież kobiecą na każdą okazję.

 

By skorzystać ze wszystkich ofert, odwiedzający ETC Swarzędz muszą wciąć pamiętać o obostrzeniach, rekomendowanych przez Główny Inspektorat Sanitarny. Na terenie pasażu handlowego należy utrzymywać odległość 2 metrów od drugiej osoby – również w kolejce do kasy, zasłaniać nos i usta oraz używać jednorazowych rękawiczek. Klienci powinni pamiętać o regularnym myciu rąk oraz o korzystaniu z płynu odkażającego -  jest on dostępny dla wszystkich odwiedzających, przy każdym wejściu, w sklepach oraz toaletach. Rekomendowane są również płatności bezgotówkowe (kartą płatniczą, telefonem, smartwatchem, BLIKiem) oraz parkowanie samochodu na co drugim miejscu. W strefie gastronomicznej konieczne jest również zachowanie odpowiedniego dystansu od drugiej osoby.

 

Większość lokali otwarta jest w standardowych godzinach tj. 10:00-21:00. Wcześniej od 8:00 można robić zakupy w Intermarche.  Strefa gastronomiczna dostępna jest z kolei w godzinach 12:00-21:00.

 

Warto pamiętać, że ostatnia niedziela czerwca jest niedzielą handlową. Centrum będzie wtedy czynne w godzinach 11:00-20:00. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie internetowej www.etcswarzedz.pl oraz w mediach społecznościowych - na fanpage’u ETC Swarzędz na Facebooku oraz profilu na Instagramie. 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »