Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Skocz do HOPLANDII, krainy zabaw w Serenadzie!

Z okazji Dnia Dziecka Centrum Serenada zamieni się w prawdziwą krainę zabaw – Hoplandię! Ogromne dmuchańce, kolorowa wata cukrowa, szczudlarze, mimowie, a to tylko niektóre atrakcje dla najmłodszych. W Serenadzie świętujemy przez 3 dni, zapraszamy od 1 do 3 czerwca!

Centrum Serenada zostanie oddane w ręce dzieciaków! Dzień Dziecka to ich święto, więc to do nich będzie należała przestrzeń centrum przez całe 3 dni. W tym czasie będzie rozstawionych ponad 10 dmuchańców. Ponadto na naszych milusińskich czekają pokazy szczudlarzy, mimów i animatorów, a także malowanie buziek. Wszystkie dzieciaki zasmakują kolorowej waty cukrowej, a z myślą o najmłodszych przygotowano animacje dla dzieci już od 1 roku życia.

Wszystkie dzieci będą miały szansę wziąć udział w Otwartych Hopmistrzostwach w odkrywaniu ogromnych atrakcji i tym samym powalczą o dyplom hopmistrza ze zdjęciem. Każde dziecko dostanie mapkę, na którą będzie mogło wklejać naklejki otrzymywane po zaliczeniu atrakcji. Za zebranie wszystkich dostanie dyplom. Gwarantujemy dobrą zabawę i niezapomniane przeżycia!

Z okazji Dnia Dziecka skocz do krainy zabaw w Serenadzie! Co Cię czeka?

  • dziesięć ogromnych dmuchańców,
  • kolorowa wata cukrowa,
  • szczudlarze, mimowie, animatorzy,
  • malowanie buziek,
  • mnóstwo przyjemności dla dzieci, nawet tych najmłodszych od pierwszego roku życia.

Wstęp wolny. Wszystkie atrakcje są darmowe.

Centrum Serenada

Al. Gen. T. Bora-Komorowskiego 41, 31-876 KrakówRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »