Gospodarka » Żywność

Skomponuj swoje musli - 7 urodziny serwisu MojeMusli.pl

Marka MojeMusli.pl jest na rynku już od 7 lat! Z tej okazji firma przygotowała dla swoich klientów szereg niespodzianek. Promocje trwały przez cały tydzień i angażowały klientów do wspólnej zabawy i do wprowadzenia zdrowych produktów do swojej diety.

Skomponuj swoje musli - 7 urodziny serwisu MojeMusli.pl

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia i rozkwita na nowo. To właśnie wiosną, siedem lat temu rynek zdrowej żywności w Polsce zakwitł na nowo, za sprawą innowacyjnej marki MojeMusli. W tym roku marka świętowała swoje 7. urodziny serią wyjątkowych promocji, które trwały przez cały tydzień, angażując klientów do wspólnej zabawy i do wprowadzenia zdrowych Marka MojeMusli powstała w 2010 roku, a dwa lata temu została zakupiona przez panią Izabelę Matyjaszek, która do tej pory zarządza firmą, rozwijając ją i ulepszając wprowadzone rozwiązania. Filozofia marki opiera się na dostarczaniu jak najwyższej jakości produktów wszystkim osobom, które cenią sobie zarówno smak, jak i właściwości zdrowotne posiłków. W sklepie internetowym każdy klient ma możliwość skomponowania mieszanki musli według własnych potrzeb i preferencji smakowych. MojeMusli zamyka każde zamówienie w estetycznej tubie, która po dostarczeniu do klienta, ułatwia mu dozowanie produktu i jego przechowywanie.

To opcja dla osób, które nie lubią jakiegoś składnika (np. rodzynek), mają uczulenie lub nietolerancję np. glutenu. Do wyboru jest już ponad 70 różnych składników, a liczba ta nadal rośnie. Dodatkowo nasi klienci mają kontrolę nad kaloriami, gdyż komponując każdą tubę znają dokładnie wartości odżywcze. – tłumaczyła Izabela Matyjaszek w wywiadzie dla portalu mambiznes.pl.

Pyszne mieszanki musli w Twojej firmie

MojeMusli.pl, prócz obsługi klientów indywidualnych, kieruje swoją ofertę również do małych i dużych przedsiębiorstw. Izabela Matyjaszek wprowadziła ten pomysł w życie ze względu na swoje osobiste doświadczenia: Sama we wcześniejszym miejscu pracy miałam w każdy poniedziałek rano poranek ze smakołykami od szefowej. Wiem, że jest to doskonały sposób budowy motywacji  zespołu! Dodatkowo uważam, że era gadżetów w postaci długopisów czy smyczy już się skończyła, a taka tuba wygląda bardzo elegancko, zawartość jest ciekawa. Bycie „fit” jest modne i wiele firm za tym trendem podąża.

W MojeMusli.pl można więc zamówić produkty, które uprzyjemnią pracownikom wspólne śniadania i dadzą im energię na cały dzień. Marka, wedle życzenia klientów, może spersonalizować nie tylko samo musli, ale również tuby, w których produkt się znajduje (np. umieścić na nich logo firmy czy imię pracownika). Tuby z pysznym musli mogą stanowić również idealny prezent dla pracowników z okazji urodzin, imienin, świąt lub sukcesu całego zespołu.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Moje Musli

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »