Dom » Wnętrza

Skończ z nudą w sypialni!

Skończ z nudą w sypialni!
Zobacz więcej zdjęć »
Komplet pościeli jest zazwyczaj zakupem, jakiego dokonujemy raz na jakiś czas. Wytrzymałość materiału pozwala na długie użytkowanie. Niemniej jednak po jakimś czasie możemy zapragnąć odmiany. Jak zrobić to bez ponoszenia dodatkowych kosztów?

 

Jednym z najłatwiejszych sposobów jest pomysł na własne ozdobienie kompletu pościeli. Mała naszywka, wykonana własnoręcznie, jest sposobem na szybkie i właściwie darmowe zmienienie wyglądu swojej pościeli, a tym samym wystroju wnętrza samej sypialni. Odrobina własnej pracy jest właściwie przyjemnością, a kreatywność, jaką trzeba się w tym zadaniu wykazać, na pewno może być źródłem przyjemności. Uczucia te będą z całą pewnością większe z chwilą, gdy efekty swojej pracy zaprezentujemy znajomym. Dziś, w dobie niepodzielnego królowania sieci mediów społecznościowych, można to zrobić w kilka sekund.

Dla ludzi nie posiadających wystarczających umiejętności do własnoręcznego szycia również można znaleźć wyjście dla panującej w sypialni nudy, która związana jest z długotrwałym używaniem tego samego kompletu pościeli nocnej. Jest to również wręcz idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy po prostu w natłoku obowiązków nie mają czasu na zajęcia przypominające lekcje robótek ręcznych, które odbywały się w czasach szkolnych. Wystarczy jedynie zakupić pewien rodzaj pościeli. Pościel dwustronna 220x200 jest właśnie takim rozwiązaniem. O co chodzi?

Jak sama nazwa to sugeruje, pościel tego rodzaju jest uszyta z dwóch różnych kawałków materiału. Zazwyczaj są one jednokolorowe i tylko wyróżniają się między sobą barwą. To rozwiązanie jedynie pozornie jest takie nieskomplikowane. W rzeczywistości jego siłą jest właśnie ta ogromna prostota tegoż pomysłu. W chwili prostego, trwającego zaledwie chwilę ruchu, zmieniającego stronę na jaką skierowana jest wierzchnia powierzchnia pościeli, mamy kompletnie odmienny pokój. To, co pasowało do stonowanej szarości, niekoniecznie musi już być nudne, jeśli nagle pojawi się krwistoczerwona wyspa pośród innych, mniej agresywnych kolorów, prawda?  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dominik

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »