Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Skosztuj lata w Porcie Łódź

Już w środę, 23 czerwca, w Porcie Łódź ponownie pojawią się stoiska z regionalnymi przysmakami. Z szerokiej oferty lokalnych producentów Klienci Centrum będą mogli korzystać przez cztery dni.

Sezon letni rozpoczął się na dobre, a wraz z nim nadszedł czas odpoczynku i rodzinnych pikników. Smaczne i zdrowe produkty, dzięki którym urozmaicimy spotkania na świeżym powietrzu zakupić będzie można podczas kolejnej edycji Jarmarku Produktów Regionalnych. Wśród dostępnych artykułów żywnościowych znajdą się „klasyki” – miody z lokalnych pasiek, wypiekane na naturalnym zakwasie chrupiące pieczywo, wędliny wędzone tradycyjnymi metodami czy ser koryciński. Dodatkowo na Jarmarku dostaniemy produkty, które od lat goszczą na naszych rodzimych stołach, jak oliwki czy pyszna grecka chałwa. 

Wystawcy zapraszają do Portu Łódź od środy 23 czerwca do soboty 26 czerwca. Stoiska znajdą się obok sklepu Media Markt i będą funkcjonować w standardowych godzinach otwarcia Centrum (10:00 – 21:00).Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

beyondpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »