Dom » Wnętrza

Skrzydła drzwiowe w 40 nowych odsłonach

Skrzydła drzwiowe w 40 nowych odsłonach
Zobacz więcej zdjęć »
Pełne lub przeszklone, pokryte laminatem, bądź okleiną 3D, jedno- lub dwuskrzydłowe. To podstawowe właściwości różnicujące 40 nowych modeli drzwi, które dołączyły do oferty firmy Classen. Renomowany producent skrzydeł drzwiowych, podłóg oraz elementów meblowych, prezentuje kolekcje Kofano i Ancona.

– Wybierając drzwi do mieszkania warto mieć pewność, że będą służyły nam przez lata. Dlatego tak istotne są parametry techniczne, które warunkują solidność oraz wytrzymałość konstrukcji. Nie mniej ważne pozostają walory estetyczne, bowiem skrzydła pełnią dziś także funkcję dekoracyjną. Chcąc zapewnić szeroki wybór produktów, a także odpowiadając na współczesne trendy w aranżacji wnętrz, z dużą popularnością stylu skandynawskiego na czele, wzbogaciliśmy naszą ofertę o dwie kolekcje – Kofano i Ancona, które wyróżnia klasyczny, ponadczasowy design – mówi Anna Lipus-Janikowska, kierownik marketingu i reklamy, Classen. 

Kolekcja Kofano obejmuje 18 unikalnych modeli, które łączą w sobie prostotę formy i wysoką jakość wykonania. Wybierać można spośród wariantów o całkowitym wypełnieniu lub z przeszkleniami. Te ostatnie mogą być wykonane ze szkła satynowanego, hartowanego lub mlecznego (w zależności od modelu). Na powierzchni skrzydeł znajdują się tłoczenia, które tworzą prostokątne kształty o różnych rozmiarach. Występują one pojedynczo, bądź w większej liczbie. W tej ostatniej opcji, równoległe rozmieszczenie ich w linii horyzontalnej, sprawia że cała konstrukcja zyskuje harmonię.

Drzwi Ancona posiadają ramę wykonaną z drzewa iglastego i wypełnienie stabilizujące typu „plaster miodu”. Dostępne są w 22 wariantach pełnych lub z przeszkleniami, które pojawiają się w różnych konfiguracjach (szyby ułożone równolegle względem siebie w poziomie, bądź w pionie) i rozmiarach. Na powierzchni skrzydeł przebiegają ozdobne uwypuklenia o prostokątnym kształcie. Linię tę cechuje elegancja oraz niewymuszony urok, które sprawiają, że z powodzeniem można je zastosować we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym, skandynawskim, czy prowansalskim.

Drzwi z obu kolekcji można wybierać spośród modeli pokrytych laminatem Iridium, bądź okleiną 3D z efektem porów synchronicznych. Imitujące drewno dekory występują w kolorystyce od jasnych beży, przez bursztynowe brązy, po barwę ciemnej czekolady. Skrzydła dostępne są także w kolorze białym, matowym.

– Dzięki zróżnicowanej gamie modeli, a także bogatej palecie kolorystycznej, każdy może znaleźć produkt idealny do swojego wnętrza. Drzwi są przeznaczone do różnych pomieszczeń – od kuchni, przez salon, po sypialnię i łazienkę. W ostatnim przypadku wystarczy dodatkowo zamówić wykonanie podcięcia wentylacyjnego. Dzięki posiadanym właściwościom, skrzydła z tych linii stanowić będą wyjątkowy element aranżacji – dodaje Anna Lipus-Janikowska.

Sugerowana cena skrzydeł drzwiowych z kolekcji Kofano: od 479 zł netto

Sugerowana cena skrzydeł drzwiowych z kolekcji Ancona: od 379 zł netto

Więcej informacji o drzwiach wewnętrznych oferowanych przez Classen można znaleźć pod adresem: www.classen.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ImagoPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »